IVECO AD190T/W
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINWJMB1VSS70C448510
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMB1VSS70C448510
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- AD190T/W
- Typ
- / MTGA2
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541) od 5. 8. 2021
- Vlastník: D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541) od 24. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let (všechny roky výroby): 29–54 tis. km (medián 39 510 km, 41 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 8. 2021 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2021 | Nový provozovatel | D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2026 | Nový vlastník | D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 8. 2026 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 137 955 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 5. 8. 2026 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 137 954 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 12. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 113 368 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 8. 2026 |
| 13. 8. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 84 166 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 8. 2025 |
| 13. 8. 2024 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 84 165 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2025 |
| 1. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 55 331 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2024 |
| 2. 8. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 29 839 km | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2023 |
| 2. 8. 2022 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 29 838 km | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2023 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-22-08-0189
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2024 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-23-08-0068
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-08-0992
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-08-1014
-
Nový vlastník D-K zemědělská a.s. (IČO 00118541)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2027 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-08-0272
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- AD190T/W
- Typ
- / MTGA2
- Varianta
- XIC1621
- Verze
- BAEXXE12GD0DDN
- Typ kód
- MTGA2
- VIN
- WJMB1VSS70C448510
- PČV
- 16961648
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS AG
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 2021
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU, THH 12/45
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- F3HFE611D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2 integral
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7230/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 4200
- Provozní hmotnost
- 9850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 13000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 46000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Technocar s.r.o.; Kroměříž, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 36/12-STT/21
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2/2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8641-0024
- ES/EU
- e3*2007/46*0184*10
- Číslo ORV
- UBN636488
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
#V.9: EURO VI D
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0089 Č.J. 1156/2019-150-SCH2 ZE DNE 19.12.2019 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA.
DNE 10.08.2021 ZAEVIDOVÁNA HROMADNÁ PŘESTAVBA SCHVÁLENÁ ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0089,Č.J.: 1156/2019-150-SCH2 ZE DNE 19.12.2019.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMB1VSS70C448510
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.