IVECO EUROTRAKKER
- 2004
- STŘÍBRNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWJMB1VST00C135524
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMB1VST00C135524
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (21. 11. 2014 až 23. 12. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- EUROTRAKKER
- Typ
- IVECO IVECO EUROTRAKKER CURSOR MP190E / MP 190 E 44 W
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 4. 8. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2008
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Borza s.r.o. (IČO 04101197) od 11. 1. 2017
- Provozovatel: Borza s.r.o. (IČO 04101197) od 11. 1. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 8. 2004 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 3. 2008 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 3. 3. 2008 | Nový provozovatel | APOLLO HELUS s.r.o. (IČO 26324709) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2008 | Nový provozovatel | RABMER-SANACE POTRUBÍ S.R.O. RAŠÍNOVA 422 SOBESLAV 392 01 | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 2008 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 2008 | Nový provozovatel | RTi Czech s.r.o. (IČO 60647418) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2013 | Nový vlastník | RTi Czech s.r.o. (IČO 60647418) | Registr silničních vozidel |
| 21. 11. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Radim Klapka (IČO 73861090) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Karel Zahradník (IČO 03523675) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Borza s.r.o. (IČO 04101197) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 281 130 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 2. 2028 |
| 6. 2. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 266 081 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2026 |
| 6. 2. 2025 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 266 057 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2026 |
| 23. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 251 940 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 1. 2026 |
| 15. 2. 2023 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 236 877 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2024 |
| 15. 2. 2023 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 236 876 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2024 |
| 24. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 221 298 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 1. 2023 |
| 19. 2. 2021 | Opakovaná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 210 187 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 2. 2022 |
| 16. 2. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 210 135 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 18. 3. 2021 |
| 16. 2. 2021 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 210 134 km | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2022 |
| 20. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 193 550 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2021 |
| 29. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 180 081 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 1. 2020 |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 165 001 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 2. 2019 |
| 11. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 154 023 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2018 |
| 12. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 140 508 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 11. 2016 |
| 23. 12. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 131 252 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 10. 2015 |
| 29. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3304) | 131 203 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 131 203 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 28. 11. 2014 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 129 414 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 5. 2014 |
| 5. 3. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 122 002 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 2. 2013 |
| 28. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 121 973 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 29. 3. 2012 |
| 8. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 120 671 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2012 |
| 31. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 1 786 135 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 3. 2011 |
| 13. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 110 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel APOLLO HELUS s.r.o. (IČO 26324709)
-
Nový provozovatel RABMER-SANACE POTRUBÍ S.R.O. RAŠÍNOVA 422 SOBESLAV 392 01
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel RTi Czech s.r.o. (IČO 60647418)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2010 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-09-03-1192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2011 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-10-03-3466
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2012 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-11-04-0164
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2012 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-12-02-0487
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, SoběslavPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-12-03-0070
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2014 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-13-05-0624Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2014 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
-
Nový vlastník RTi Czech s.r.o. (IČO 60647418)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2014 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-14-10-0831Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2014 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-14-10-0830Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Radim Klapka (IČO 73861090)
-
Nový vlastník a provozovatel Karel Zahradník (IČO 03523675)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2015 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-14-12-0605Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2015 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-15-11-0393Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Borza s.r.o. (IČO 04101197)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-01-0295
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2019 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-02-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-01-0849
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2021 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-20-01-0567
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-21-02-0515
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2022 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-21-02-0657
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2023 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-01-0790
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-02-0498
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-01-0783
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-02-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-02-0162
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- EUROTRAKKER
- Typ
- IVECO IVECO EUROTRAKKER CURSOR MP190E / MP 190 E 44 W
- Varianta
- 190 EH/1
- Typ kód
- MP 190 E 44 W
- VIN
- WJMB1VST00C135524
- PČV
- 6013312
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO, MAGIRUS, ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 4. 8. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2008
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3BE0681C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.64
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6550/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8580
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 42000
- Ložná délka
- 4550
- Ložná šířka
- 2450
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 160 G/ 22,5 X 11.75
315/80 R22.5 154/150 G [2]/ 22,5 X 9,00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- OSONA HOLDING, A.S., PLZEŇ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0632/08
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI028103
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- PŘESTAVBA Z NAKL.AUTOMOBILU SKLÁP. ORANŽ. MAJÁK,
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO ZVL. VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*O.1: 18 700/18 700 PRO PŘÍVĚS S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
03.03.2008 PROVEDENA HROMADNÁ PŘESTAVBA DLE HP-0089 Č.J.: 772/2006-150-SCH2
NA SKŘÍŇOVÝ AUTOMOBIL -APOLLO KAZNĚJOV S.R.O.-
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMB1VST00C135524
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.