IVECO TRAKKER
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 7790 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINWJME2NPS40C197072
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NPS40C197072
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 18. 4. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- IVECO TRAKKER
- Typ
- / AD260T36
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 29. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 4. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7790 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TANNACO, a.s. (IČO 61677272) od 18. 4. 2023
- Provozovatel: TANNACO, a.s. (IČO 61677272) od 18. 4. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 111–344 tis. km (medián 269 424 km, 62 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 2. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 18. 4. 2023 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 18. 4. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | TANNACO, a.s. (IČO 61677272) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 215 173 km | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2028 |
| 14. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 201 155 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2027 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 190 423 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2026 |
| 14. 4. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Velim (č. 3238) | 176 066 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-04-0601
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel TANNACO, a.s. (IČO 61677272)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-04-0772
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-04-0829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-26-04-1220
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IVECO TRAKKER 2008 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,1 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,5 %
Srovnáváme s 111 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO IVECO TRAKKER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- IVECO TRAKKER
- Typ
- / AD260T36
- Typ kód
- AD260T36
- VIN
- WJME2NPS40C197072
- PČV
- 17851160
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 29. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 4. 2023
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F2BE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7790
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 2 DRUHÁ A TŘETÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96B1
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.84
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1800
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10500/ 2550/ 3680
- Rozvor [mm]
- 4800+1380
- Provozní hmotnost
- 18520
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 85000/ 40000
- Ložná délka
- 6450
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160G/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ888233
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- NA VOZIDLE ZVS ORANŽOVÉ BARVY. HYDRAULICKÝ JEŘÁB HIAB XS 422E8XS.
V PŘÍPADĚ PŘEKROČENÍ NEJVĚTŠÍCH POVOLENÝCH HMOTNOSTÍ A NEBO ROZMĚRŮ PODLÉHÁ PROVOZ SOUPRAVY REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE PODLE ZÁKONA Č. 13/1997SB.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 4800+1380
1.REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN 29.2.2008, ORIGINÁL TP ODEBRÁN MĚÚ KOLÍN
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NPS40C197072
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.