IVECO AD 260T

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINWJME2NSS70C398010

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NSS70C398010

STK končí 16. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AD 260T
Typ
MTGB3
Datum 1. registrace
13. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
13. 6. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 38 dnů
platnost do 16. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
101 458 km
při prohlídce 16. 12. 2025
2
Vlastníci v registru
Kaucký & Široký s.r.o.
od 31. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 6. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
13. 6. 2018 Nový provozovatel Kaucký & Široký s.r.o. (IČO 04839668) Registr silničních vozidel
31. 8. 2022 Nový vlastník Kaucký & Široký s.r.o. (IČO 04839668) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 202020212022202320242025 13. 5. 2019: 15 541 km13. 5. 2019: 15 548 km7. 5. 2020: 33 355 km11. 1. 2022: 60 741 km11. 1. 2022: 60 742 km18. 8. 2022: 66 562 km10. 1. 2023: 71 669 km8. 1. 2024: 81 204 km8. 1. 2024: 81 205 km17. 12. 2024: 91 394 km17. 12. 2024: 91 395 km16. 12. 2025: 101 458 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 101 458 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
16. 12. 2026
17. 12. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3103) 91 395 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
17. 12. 2025
17. 12. 2024 Měření emisí Praha (č. 411025) 91 394 km způsobilé bez závad 17. 12. 2025
8. 1. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3103) 81 205 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
8. 1. 2025
8. 1. 2024 Měření emisí Praha (č. 411025) 81 204 km způsobilé bez závad 8. 1. 2025
10. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 71 669 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
10. 1. 2024
18. 8. 2022 Evidenční kontrola Příbram (č. 3201) 66 562 km způsobilé bez závad
11. 1. 2022 Pravidelná STK Praha (č. 3112) 60 742 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
11. 1. 2023
11. 1. 2022 Měření emisí Praha (č. 411046) 60 741 km způsobilé bez závad 11. 1. 2023
7. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3112) 33 355 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
7. 5. 2021
13. 5. 2019 Opakovaná STK Česká Skalice (č. 3614) 15 548 km způsobilé bez závad 13. 5. 2020
13. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 15 541 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 4.8.2.1.3 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným nápadným značením. vážná
12. 6. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Kaucký & Široký s.r.o. (IČO 04839668)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-05-0518
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-05-0539
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2021 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-20-05-0401
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2023 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-22-01-0484
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K PODLESÍ 539, 261 01, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-08-0118
  6. Nový vlastník Kaucký & Široký s.r.o. (IČO 04839668)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2024 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-23-01-0095
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2025 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-24-01-0083
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2025 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-24-12-0148
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2026 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-25-12-0154
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AD 260T
Typ
MTGB3
Varianta
XIC1621
Verze
GADAXE12GD0CD
Typ kód
MTGB3
VIN
WJME2NSS70C398010
PČV
15238031
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS
Datum 1. registrace
13. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
13. 6. 2018
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F3HFE611D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 DRUHÁ A TŘETÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8050/ 2550/ 3100
Rozvor [mm]
3500+1380
Provozní hmotnost
10900
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
97000/ 28800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5200
Ložná šířka
2380
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 K / 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 -/150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 -/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C-50X RINGFEDER
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8642-0028
ES/EU
e3*2007/46*0182*10
Číslo TP
UI470596
Číslo ORV
UBE362901
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
21.08.2018 - ZAPSÁNA DOSTAVBA DLE M-C-1525-02-09, Č.J.: 1290/2017-150-SCH2.
Další záznamy
21.08.2018 - ZAPSÁNA DOSTAVBA DLE M-C-1525-02-09, Č.J.: 1290/2017-150-SCH2.

Další ověření (externí odkazy)