IVECO STRALIS ACTIVE DAY
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJME2NTH404354650
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH404354650
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 52 dnů (10. 2. 2014 až 3. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- STRALIS ACTIVE DAY
- Typ
- IVECO STRALIS ACTIVE DAY AT 260S45 / AT 260S45
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2008
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595) od 3. 12. 2014
- Provozovatel: Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595) od 3. 12. 2014
Obvyklé u modelu 18 let po roce výroby (všechny roky výroby): 326–586 tis. km (medián 431 764 km, 88 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 7. 2008 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 4. 7. 2008 | Nový provozovatel | VAPAS, a.s. (IČO 48530450) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2014 | Nový vlastník | VAPAS, a.s. (IČO 48530450) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | APD Jirny s.r.o. (IČO 62416561) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Michal Červenka (IČO 43761232) | Registr silničních vozidel |
| 6. 11. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 3. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 734 426 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 3. 2027 |
| 31. 3. 2026 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 734 260 km | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2027 |
| 14. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 711 576 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 3. 2026 |
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 673 937 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2025 |
| 8. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 639 687 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2024 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 614 467 km | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 3. 2023 |
| 29. 6. 2020 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 561 120 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 6. 2021 |
| 19. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 560 977 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 19. 7. 2020 |
| 19. 7. 2019 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 520 841 km | způsobilé | 8 lehkých
| 25. 6. 2020 |
| 25. 6. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 519 969 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 25. 7. 2019 |
| 25. 6. 2019 | Měření emisí | Hradec Králové (č. 460251) | 519 963 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 7. 2019 |
| 23. 7. 2018 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 496 600 km | způsobilé | 13 lehkých
| 26. 6. 2019 |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Hradec Králové (č. 3618) | 496 454 km | dočasně způsobilé | 13 lehkých, 3 vážné
| 26. 7. 2018 |
| 28. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 483 619 km | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 6. 2018 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 7. 2017 |
| 9. 7. 2015 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 424 321 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2016 |
| 30. 6. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 423 836 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 30. 7. 2015 |
| 27. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 417 366 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 415 000 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2015 |
| 1. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 160 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 398 343 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 6. 2014 |
| 4. 7. 2012 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 341 896 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2013 |
| 26. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 340 966 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 20. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2012 |
| 15. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 166 293 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 7. 2011 |
| 14. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 64 470 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2013 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2014 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO
-
Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450)Nový vlastník a provozovatel APD Jirny s.r.o. (IČO 62416561)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel Michal Červenka (IČO 43761232)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
-
Nový vlastník a provozovatel Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel Agropodnik a.s. Hradec Králové (IČO 47452595)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2015 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-06-2220
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-06-2085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-07-1445
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-19-06-1746
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2020 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-19-07-1411
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-06-1634
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-06-2314
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-03-0801
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-03-0435
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-03-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-03-0842
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-03-0374
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- ZTOTOŽNĚNÍ
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (IVECO STRALIS ACTIVE DAY 2008 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,1 %
Srovnáváme s 55 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO STRALIS ACTIVE DAY
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- STRALIS ACTIVE DAY
- Typ
- IVECO STRALIS ACTIVE DAY AT 260S45 / AT 260S45
- Varianta
- Y/PS
- Typ kód
- AT 260S45
- VIN
- WJME2NTH404354650
- PČV
- 7020147
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2008
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2006/51G
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,62
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1800
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8300/ 2500/ 3400
- Rozvor [mm]
- 4200+1395
- Provozní hmotnost
- 7450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
12000/ 11500
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L/ 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- WJME2NTH404354650
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5406-095-01
- Číslo TP
- UJ176481
- Číslo ORV
- UAX338140
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dne 18.07.2019 provedena obnova VIN náhradní technologií dle NB-D/15216/2019/Baz/33.
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
OPRAVA SMĚRNICE EHS/ES 2006/51G
18.11.2014 Dle M-C-1525-04-02 č.j.: 2178/2014-150-SCH2 provedena
přestavba-výměna nástavby za rychloupínací výměnný rám RVR výr.č. : 2014/11/18
Údaje se mění takto: druh vozidla: nákladní automobil nosič výměnných nástaveb,
celková délka: 8 300, šířka: 2 500, výška: 3 400, provozní hmotnost: 7 450.
Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 18.07.2019 provedena obnova VIN náhradní technologií dle NB-D/15216/2019/Baz/33.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTH404354650
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.