IVECO STRALIS 260S

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINWJME2NTH40C255725

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH40C255725

STK propadla 13. 9. 2023. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 9. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 26. 8. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 130 dnů (26. 8. 2019 až 3. 1. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
STRALIS 260S
Typ
/ 260S
Datum 1. registrace
14. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
26. 8. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 9. 2023
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 128 129 km
při prohlídce 13. 9. 2022
3
Vlastníci v registru
Partner aas, a.s.
od 21. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 12. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
26. 8. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
26. 8. 2019 Nový vlastník a provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966) Registr silničních vozidel
3. 1. 2020 Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738) Registr silničních vozidel
3. 1. 2020 Nový provozovatel PRAMBO PLUS s.r.o. (IČO 24140015) Registr silničních vozidel
12. 8. 2021 Nový provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966) Registr silničních vozidel
21. 1. 2025 Nový vlastník Partner aas, a.s. (IČO 26213966) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

1 115 0001 120 0001 125 0001 130 000 202020212022 8. 8. 2019: 1 119 036 km19. 12. 2019: 1 119 119 km28. 8. 2020: 1 120 084 km5. 8. 2021: 1 125 426 km13. 9. 2022: 1 128 128 km13. 9. 2022: 1 128 129 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 9. 2022 Pravidelná STK Kosmonosy (č. 3218) 1 128 129 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 9. 2023
13. 9. 2022 Měření emisí Mladá Boleslav (č. 520701) 1 128 128 km způsobilé bez závad 13. 9. 2024
5. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 1 125 426 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
5. 8. 2023
28. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 1 120 084 km způsobilé
13 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová svítilna. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
28. 8. 2022
19. 12. 2019 Evidenční kontrola Kosmonosy (č. 3218) 1 119 119 km způsobilé bez závad
8. 8. 2019 Před registrací + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 1 119 036 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 8. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2020 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-19-08-0203
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
    Nový vlastník a provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-19-12-0569
  5. Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738)
    Nový provozovatel PRAMBO PLUS s.r.o. (IČO 24140015)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2021 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-20-08-0679
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-08-0102
  8. Nový provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-09-0314
  10. Nový vlastník Partner aas, a.s. (IČO 26213966)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
STRALIS 260S
Typ
/ 260S
Varianta
260S45Y
Typ kód
260S
VIN
WJME2NTH40C255725
PČV
15936127
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG, ULM, SRN
Datum 1. registrace
14. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
26. 8. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51K
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9442/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4800+1395
Provozní hmotnost
9600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
34000/ 34000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156 G/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156 G [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156 G/ 9.00 X 22.5
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S ROCKINGER 400G150
ABS
ano
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBK657210
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SLOVENSKO
Další záznamy
Dovoz SRN
[Alternativní provedení vozidla:
*7: označení verze dle provedení
*8: 260S; 260S45Y
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 *7: označení verze dle provedení
 *8: 260S46 YFS-D; 260S46 YFS-CM
 *23,24: 1-2
 *26: 1; 2
 *32: 3 120; 4 200; 4 500; 4 800; 5 100; 5 700; 6 050 + 1 395
 *36: 24 000/24 000; 25 500/25 500
 *41: 50 000/48 000 - s vybavením č. 2311 - přední parkovací brzda
 *44,45: dle specifikace výrobce vozidla
 *48: dle skutečného provedení pro vozidla s rychlostí nad 90 km/h
 *56: ANO; NE
 *57: MAN; AUT
 *60: Vozidlo ve verzi ????????????????S? splňuje podmínky ADR a je typu EX/II,
 EX/III, FL, OX, AT.*60: do dalších záznamů doplnit v odrážce #D.2 úplné 18-ti
 místné označení verze podle konkrétního provedení:#D.2: Úplné označení verze
 BBEDCS80B2B80SMPSF*60: Vozidlo s omezovačem rychlosti nad 90km/h a bez tachografu
 pouze provozidla používaná ozbrojenými silami, civilní obranou, hasičskými a
 záchrannýmislužbami, policií a pro vozidla s právem předností jízdy]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 4800+1395

Další ověření (externí odkazy)