IVECO 260S45 Y/PS
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJME2NTH40C259433
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH40C259433
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 260S45 Y/PS
- Typ
- / 2Y3C
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské obchodní družstvo Mrákov (IČO 00115649) od 21. 10. 2020
- Provozovatel: Zemědělské obchodní družstvo Mrákov (IČO 00115649) od 21. 10. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 3. 2013 | První registrace | Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594) | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské obchodní družstvo Mrákov (IČO 00115649) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 3. 2026 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 470 663 km | způsobilé | 5 lehké | 27. 3. 2027 |
| 27. 3. 2026 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 470 651 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2028 |
| 28. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 467 578 km | způsobilé | 7 lehké | 28. 3. 2027 |
| 22. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 464 896 km | způsobilé | 5 lehké | 22. 3. 2026 |
| 4. 4. 2023 | Opakovaná STK | Domažlice (č. 3419) | 462 012 km | způsobilé | 7 lehké | 24. 3. 2024 |
| 4. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Domažlice (č. 3419) | 462 012 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | |
| 24. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 461 876 km | dočasně způsobilé | 7 lehké, 1 vážná | 24. 3. 2025 |
| 25. 3. 2022 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 458 758 km | způsobilé | 8 lehké | 25. 3. 2023 |
| 25. 3. 2022 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 458 752 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2024 |
| 15. 4. 2021 | Opakovaná STK | Domažlice (č. 3419) | 450 949 km | způsobilé | 10 lehké | 25. 3. 2022 |
| 25. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 450 640 km | dočasně způsobilé | 10 lehké, 1 vážná | 25. 3. 2022 |
| 16. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | 448 432 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 3. 2020 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 418 404 km | způsobilé | 7 lehké | 16. 3. 2021 |
| 16. 3. 2020 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 418 403 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2021 |
| 27. 6. 2019 | TSK - Opakovaná | Bor (č. 3431) | 376 960 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2020 |
| 18. 3. 2019 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 357 731 km | způsobilé | 5 lehké | 18. 3. 2020 |
| 18. 3. 2019 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 357 719 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2020 |
| 26. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3412) | 295 933 km | způsobilé | 6 lehké | 26. 3. 2019 |
| 16. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 241 840 km | způsobilé | 5 lehké | 16. 3. 2018 |
| 22. 4. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 204 104 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2017 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 199 383 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 22. 4. 2016 |
| 24. 4. 2015 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 136 320 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 3. 2016 |
| 24. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 133 586 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 23. 4. 2015 |
| 25. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 65 835 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-03-0292Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-15-03-1172Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-15-04-1324
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: Plzeňská 667, 34802, Bor · protokol CZ-3431-16-03-0617Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: Plzeňská 667, 34802, Bor
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: Plzeňská 667, 34802, BorPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: Plzeňská 667, 34802, Bor · protokol CZ-3431-16-04-0705
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2018 · stanice: Plzeňská 667, 34802, Bor · protokol CZ-3431-17-03-0429
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-03-0275
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-03-0171
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Plzeňská 667, 34802, Bor · protokol CZ-3431-19-06-0885
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-03-0670
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-10-0205
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Mrákov (IČO 00115649)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-03-0831
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-04-0473
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-03-1297
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-03-1074
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-04-0116Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-04-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-03-1172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-03-1388
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-03-1608
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 260S45 Y/PS
- Typ
- / 2Y3C
- Varianta
- IC10
- Verze
- DB5TDS80B2
- Typ kód
- 2Y3C
- VIN
- WJME2NTH40C259433
- PČV
- 12587269
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2013
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8920/ 2550/ 3300
- Rozvor [mm]
- 4 500; 1 395
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
12 000/ 11 500
8 000/ 8 000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 5870
- Ložná šířka
- 2440
- Objem cisterny
- 25
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156 L/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 150 L [2] / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156 G / 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DUMET - ZNZ, S.R.O., PŘEŠTICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 142
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8485-015-00
- ES/EU
- e3*2007/46*0136*
- Číslo TP
- UL238897
- Číslo ORV
- UBE312825
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ABS, OMEZOVAČ RYCHL., RETARDER - ANO!, 4.4.2023 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
- Další záznamy
- #D.2: ÚPLNÉ OZNAČENÍ VERZE BBEDCS80B2B80SMPSF
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA. VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EURO 5.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ALTERNATIVNÍ ROZMĚR PNEU:
*N.1: 13 R22,5 156/150G ; 315/70 R22,5 156/150L ; 385/55 R22,5 158L ; 385/65 R22,5 160K.
*N.2: 13 R22,5 156/150G ; 315/70 R22,5 156/150L ; 315/70 R22,5 150L ; 315/80 R22,5 150K.
*N.3: 13 R22,5 156/150G ; 315/70 R22,5 156/150L ; 385/55 R22,5 158L ; 385/65 R22,5 160K.
DNE 20.04.2015 POTVRZENA NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ AKREDIT. ZÁSTUPCE Č.J.:15-04-20/169 NEJVĚTŠÍ TECHNICKY
PŘÍPUSTNÁ/POVOLENÁ HMOTNOST JÍZDNÍ SOUPRAVY 50 000/48 000 KG, A VYBAVENÍ VOZIDLA RETARDEREM Z VÝROBY !!
DNE 10.08.2016 ZMĚNA BARVY: BÍLÁ+ŠEDÁ
4.4.2023 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
OBNOVENÍ POŠKOZENÉHO VIN PROVEDENO POD ČJ: MEDO-28181/2023-SCH
OBNOVENÉ VIN VYRAŽENO NA PŮVODNÍM MÍSTĚ POD PŮVODNÍM POŠKOZENÝM VIN. PŮVODNÍ POŠKOZENÉ-VYREZLÉ VIN ZNEHODNOCENO SYMBOLEM ”X”
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTH40C259433
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.