IVECO 260S46 Y/P
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINWJME2NTH40C275820
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH40C275820
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 260S46 Y/P
- Typ
- / 2Y3C
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil skříňový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Výkrm Třebíč, s.r.o. (IČO 27684067) od 31. 10. 2013
- Provozovatel: Výkrm Třebíč, s.r.o. (IČO 27684067) od 31. 10. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2013 | První registrace | Výkrm Třebíč, s.r.o. (IČO 27684067) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 677 439 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 9. 2027 |
| 5. 9. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 645 042 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2026 |
| 5. 9. 2025 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 645 041 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 9. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 600 865 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2025 |
| 12. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 544 375 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 9. 2024 |
| 21. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 492 994 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 9. 2023 |
| 27. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 437 310 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 9. 2022 |
| 25. 9. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 382 726 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 9. 2021 |
| 25. 9. 2020 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 382 725 km | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2021 |
| 1. 10. 2019 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3818) | 331 616 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 9. 2020 |
| 30. 9. 2019 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2020 |
| 30. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 331 612 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 30. 9. 2020 |
| 15. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 274 428 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2019 |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 227 528 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2018 |
| 5. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 174 787 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2017 |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 113 440 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2016 |
| 15. 10. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 55 514 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Výkrm Třebíč, s.r.o. (IČO 27684067)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-10-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-10-0511
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-09-0781
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-10-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-09-0755
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-09-0702
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-09-0586
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-09-0286
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-09-0194
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-09-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-09-0106
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO STR
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO STR
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 260S46 Y/P
- Typ
- / 2Y3C
- Varianta
- IA10
- Verze
- GBBETES7511
- Typ kód
- 2Y3C
- VIN
- WJME2NTH40C275820
- PČV
- 12841969
- Druh vozidla
- Nákladní automobil skříňový
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681Y
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11115/ 2600/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3805; 1395
- Provozní hmotnost
- 11180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156 G / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156 G [2] / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156 G / 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8485-005-00
- Číslo TP
- UF480894
- Číslo ORV
- UAL291965
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTH40C275820
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.