IVECO 260S46 Y/FS-GV
- 2014
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11120 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINWJME2NTH60C293669
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH60C293669
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 260S46 Y/FS-GV
- Typ
- 2Y3C
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 21. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 7. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11120 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: a.d.fiala s.r.o. (IČO 05472229) od 10. 8. 2026
- Provozovatel: a.d.fiala s.r.o. (IČO 05472229) od 10. 8. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 7. 2014 | První registrace | AUTOSLUŽBY Oberreiter s.r.o. (IČO 27291723) | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | a.d.fiala s.r.o. (IČO 05472229) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 1 172 895 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 8. 2027 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 1 140 382 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2026 |
| 8. 8. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 1 103 439 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2025 |
| 7. 8. 2024 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 1 103 439 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2026 |
| 13. 10. 2023 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 889 265 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2023 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 1 039 967 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 1 039 635 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 8. 2024 |
| 18. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 938 422 km | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 7. 2023 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 839 958 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 7. 2022 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 720 870 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 7. 2021 |
| 9. 7. 2020 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 720 870 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2021 |
| 8. 7. 2019 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 608 480 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 7. 2020 |
| 8. 7. 2019 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 608 479 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2020 |
| 13. 7. 2018 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 489 718 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2019 |
| 13. 7. 2018 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 489 717 km | – | bez závad | 13. 7. 2019 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | 384 738 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 7. 2018 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | 254 717 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2017 |
| 15. 7. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | 121 871 km | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTOSLUŽBY Oberreiter s.r.o. (IČO 27291723)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2015Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2016 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2017 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-17-07-0367
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2019 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-18-07-0330
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2020 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-19-07-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2021 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-20-07-0233
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2022 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-21-07-0350
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2023 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-22-07-0425
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2024 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-23-08-0005
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 460 32, Liberec 3 · protokol CZ-7718-23-08-0131
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 460 32, Liberec 3 · protokol CZ-7718-23-10-0114
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2025 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-24-08-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2026 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-25-07-0462
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2027 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-26-08-0096
-
Nový vlastník a provozovatel a.d.fiala s.r.o. (IČO 05472229)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 260S46 Y/FS-GV
- Typ
- 2Y3C
- Varianta
- IC11
- Verze
- FB6SES6711
- Typ kód
- 2Y3C
- VIN
- WJME2NTH60C293669
- PČV
- 13142451
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 21. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 7. 2014
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ - ANV
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3GFE611B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11120
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,44
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10510/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5100; 1395
- Provozní hmotnost
- 10830
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6700/ 6700
12000/ 11500
6700/ 6700
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 8050
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R 22.5 150/147 G / 9.00 X 22.5
295/60 R 22.5 150/147 G [2] / 9.00 X 22.5
295/60 R 22.5 150/147 G / 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- ANV000E0002022
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C - ČEP PRŮM. 50 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8485-25
- ES/EU
- e3*2007/46*0136*
- Číslo ORV
- UBO197841
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- BARVA-CEZ+STR+SEZ, Č.POJ.6303147672-KOOP. 10.8.2026 TP ZNEHODNOCEN - PONECHÁN. 10.08.2026 MHMP-DV-36225/2026/VYS - VYŘAZENÍ VOZIDLA PRAHA-VYSO.
- Další záznamy
- D.2: Úplné označení verze FB6SES6711B67SMPNF
Vozidlo plní emisní normu EURO 6.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Nástavba č.j. N-1411-05-01 ze dne 16.7.2014 plní požadavky zák. č. 56/2001Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTH60C293669
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.