IVECO AD260S46 Y/PT
- 2015
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 11120 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINWJME2NTH60C305142
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTH60C305142
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- AD260S46 Y/PT
- Typ
- / 2C3C
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2015
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11120 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HANTÁLY a.s. (IČO 42324068) od 23. 2. 2015
- Provozovatel: HANTÁLY a.s. (IČO 42324068) od 23. 2. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 2. 2015 | První registrace | HANTÁLY a.s. (IČO 42324068) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 178 222 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 10. 2026 |
| 20. 10. 2025 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 178 188 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2026 |
| 18. 11. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 159 109 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 11. 2025 |
| 18. 11. 2024 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 159 775 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2025 |
| 11. 12. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 141 362 km | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2024 |
| 8. 12. 2023 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 141 328 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2024 |
| 13. 12. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 117 308 km | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2023 |
| 12. 12. 2022 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 117 276 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2023 |
| 7. 1. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 93 068 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2023 |
| 6. 1. 2022 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 93 034 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2023 |
| 13. 1. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 75 295 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2022 |
| 11. 1. 2021 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 75 261 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2022 |
| 13. 1. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 62 345 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2021 |
| 13. 1. 2020 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 62 312 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2021 |
| 18. 1. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 47 632 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 1. 2020 |
| 18. 1. 2019 | Měření emisí | Brno (č. 570220) | 47 631 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2020 |
| 24. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Rosice (č. 3735) | 38 334 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2020 |
| 22. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 22 301 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2018 |
| 23. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 12 431 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 2. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel HANTÁLY a.s. (IČO 42324068)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2016Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-17-02-0958
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2019 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-18-01-0611
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-01-0855
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-01-0567
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-01-0578
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-01-0302
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-12-0579
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-12-0373
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2025 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-24-11-0802
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-25-10-0897
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- AD260S46 Y/PT
- Typ
- / 2C3C
- Varianta
- IA11
- Verze
- CB6den8010
- Typ kód
- 2C3C
- VIN
- WJME2NTH60C305142
- PČV
- 13382275
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3GFE611D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11120
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8650/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 4200; 1395
- Provozní hmotnost
- 12090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 34000/ 28800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 G / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 G [2] / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- EVERLIFT, s.r.o., OLOMOUC, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 14010785
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G-50X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8483-004-00
- Číslo TP
- UF830710
- Číslo ORV
- UAN048774
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- BARVA: ZELENÁ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTH60C305142
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.