IVECO IVECO TRAKKER
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJME2NTS40C182845
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTS40C182845
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- IVECO TRAKKER
- Typ
- / B064
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 6. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 8. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RELEAS a.s. (IČO 49241061) od 4. 8. 2015
- Provozovatel: Přípojky Kladno cz s.r.o. (IČO 23105739) od 8. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 6. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 8. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 8. 2015 | Nový vlastník | RELEAS a.s. (IČO 49241061) | Registr silničních vozidel |
| 4. 8. 2015 | Nový provozovatel | REPENA s.r.o. (IČO 24189928) | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 2017 | Nový provozovatel | REPOLSTAV s.r.o. (IČO 05829798) | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2022 | Nový provozovatel | PřípojkyKladno s.r.o. (IČO 08279331) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2026 | Nový provozovatel | Přípojky Kladno cz s.r.o. (IČO 23105739) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 549 763 km | způsobilé | 6 lehké | 22. 6. 2027 |
| 8. 11. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 544 301 km | způsobilé | 6 lehké | 8. 11. 2025 |
| 28. 8. 2023 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 538 392 km | způsobilé | 9 lehké | 28. 8. 2024 |
| 28. 8. 2023 | Měření emisí | Kladno (č. 420338) | 538 391 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2024 |
| 30. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3242) | 525 312 km | způsobilé | 9 lehké | 30. 8. 2023 |
| 11. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 524 056 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 515 665 km | způsobilé | 6 lehké | 6. 8. 2023 |
| 29. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 500 725 km | způsobilé | 7 lehké | 29. 7. 2022 |
| 19. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 477 863 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 7. 2020 |
| 25. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 461 893 km | způsobilé | 8 lehké | 25. 7. 2019 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 450 123 km | způsobilé | 6 lehké | 17. 7. 2018 |
| 14. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 449 287 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 8. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 438 489 km | způsobilé | 7 lehké | 22. 7. 2017 |
| 22. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 437 535 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 7 vážné | 21. 8. 2016 |
| 4. 8. 2015 | Před registrací | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 428 649 km | způsobilé | 4 lehké | 4. 8. 2015 |
| 29. 7. 2015 | Před registrací | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 428 649 km | způsobilé | 5 lehké | 29. 7. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-07-1939
-
První registrace v ČRNový vlastník RELEAS a.s. (IČO 49241061)Nový provozovatel REPENA s.r.o. (IČO 24189928)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-08-0104Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2016 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-16-07-0941Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2016 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2017 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2017 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-16-08-0715
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2017 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-17-06-0794
-
Nový provozovatel REPOLSTAV s.r.o. (IČO 05829798)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2018 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-17-07-0492
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-07-1886
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-07-0226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2021 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-20-07-0562
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-08-0110
-
Nový provozovatel PřípojkyKladno s.r.o. (IČO 08279331)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-05-0638
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2023 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-08-1400
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2024 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-23-08-1157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2025 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-24-11-0342
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2027 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-26-06-1088
-
Nový provozovatel Přípojky Kladno cz s.r.o. (IČO 23105739)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO TRA
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO TRA
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IVECO IVECO TRAKKER 2007 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,7 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,7 %
Srovnáváme s 113 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO IVECO TRAKKER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- IVECO TRAKKER
- Typ
- / B064
- Typ kód
- B064
- VIN
- WJME2NTS40C182845
- PČV
- 13618051
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 6. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 8. 2015
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3BE3681C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27B1
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7400/ 2500/ 3200
- Rozvor [mm]
- 3200+1380
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12400
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 4700
- Ložná šířka
- 2400
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 13R22,5 156/150 G/
13R22,5 154/150 G [2] /
13R22,5 154/150 G [2] /
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MEILLER, SRN
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C-50 X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2722-169
- Číslo ORV
- UBO011680
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ-SRN, 11.08.2016 - OBNOVA PŮVODNÍHO VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ, MHMP-1332063/2016, 01.08.2016, VIN VYRAŽENO NA RÁM VOZIDLA PŘED PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM.
- Další záznamy
- Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 tun podléhá režimu zvláštního
užívání silnic podle ustanovení zákona č. 13/1997 Sb.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-SRN: 01.06.2007
DOVOZ-SRN, doklady původu SRN: RZ: C 553A, TP: DD658834
11.08.2016 - OBNOVA PŮVODNÍHO VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ, MHMP-1332063/2016, 01.08.2016,
VIN VYRAŽENO NA RÁM VOZIDLA PŘED PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM.
16.10.2018 - zapsána oprava údajů dle TP-D:
*N.1: 8 000/8 000
*20, 21, 22
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJME2NTS40C182845
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.