IVECO TRAKKER

  • 2008
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINWJME2NTS40C207471

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTS40C207471

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 10. 10. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
TRAKKER
Typ
/ AD260T45
Datum 1. registrace
24. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 10. 2018
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
305 870 km
při prohlídce 15. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let (všechny roky výroby): 264–442 tis. km (medián 332 176 km, 70 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.
od 15. 10. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 4. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
10. 10. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 10. 2018 Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
10. 10. 2018 Nový provozovatel POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074) Registr silničních vozidel
15. 10. 2021 Nový vlastník POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000250 000300 000350 000 2019202120232025 27. 9. 2018: 229 527 km27. 9. 2018: 229 582 km24. 9. 2019: 240 158 km22. 9. 2020: 246 717 km22. 9. 2021: 254 645 km22. 9. 2022: 264 028 km3. 10. 2022: 264 237 km7. 10. 2022: 264 267 km21. 9. 2023: 279 348 km21. 9. 2023: 279 349 km17. 9. 2024: 292 651 km15. 9. 2025: 301 048 km15. 9. 2026: 305 870 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 9. 2026 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 305 870 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 9. 2027
15. 9. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 301 048 km způsobilé bez závad 15. 9. 2026
17. 9. 2024 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 292 651 km způsobilé bez závad 17. 9. 2025
21. 9. 2023 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 279 349 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 9. 2024
21. 9. 2023 Měření emisí Jihlava (č. 470729) 279 348 km způsobilé bez závad 21. 9. 2025
7. 10. 2022 Opakovaná STK Jihlava (č. 3765) 264 267 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 9. 2023
3. 10. 2022 Opakovaná STK Jihlava (č. 3765) 264 237 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 1.1.16.3.1 Montáž některého ze spojovacích prvků uchycení brzdového válce / válečku je nespolehlivá, některý spojovací prvek uchycení brzdového válce / válečku je uvolněný nebo chybí nebo je prasklý úchyt (lože) brzdového válce. vážná
2. 11. 2022
22. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 264 028 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 6 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
  • 6.2.10.3 Způsob montáže krytu kola / blatníku na vozidle (jeho umístění, výška od kola) neodpovídá požadavkům. vážná
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
22. 9. 2024
22. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 254 645 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 9. 2023
22. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 246 717 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 9. 2021
24. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 240 158 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 9. 2020
27. 9. 2018 Před registrací České Budějovice (č. 3307) 229 582 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
27. 9. 2018
27. 9. 2018 Měření emisí Písek (č. 430519) 229 527 km – bez závad 27. 9. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-09-4122
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2019
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový provozovatel POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2020 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-19-09-0616
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2021 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-20-09-0622
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2022 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-21-09-0634
  7. Nový vlastník POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-22-09-0484
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2022 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-22-10-0029
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2023 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-22-10-0153
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2024 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-23-09-0520
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2025 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-24-09-0458
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2026 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-25-09-0361
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2027 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-26-09-0389
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
TRAKKER
Typ
/ AD260T45
Typ kód
AD260T45
VIN
WJME2NTS40C207471
PČV
15433153
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO
Datum 1. registrace
24. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 10. 2018
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO
Typ motoru
F3BE3681C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96B2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7400/ 2500/ 3600
Rozvor [mm]
3200+1380
Provozní hmotnost
12350
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10500/ 10500
10500/ 10500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 2400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
4800
Ložná šířka
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22,5 158 G/ 22.5 X 11.75
315/80 R22,5 154/150 G (2)/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 154/150 G (2)/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X.MEILLER GMBH & , MNICHOV, SRN
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X RINGFEDER 92/CX
ABS
ne
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI985570
Číslo ORV
UBB236797
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*60: Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světlem oranžové barvy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Přeregistrace vouidla v rámci EU, 1. registrace SRN dne 24.4.2008
TP SRN č. DJ919285 odebrán; (RZ SM AD44)
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Na vozidle je namontováno výstražné světelné zařízení oranžové barvy.
 M: 3200+1380+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)