IVECO AD260T45

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINWJME2NTS40C248182

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 1:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME2NTS40C248182

Semafor rizik: oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 3. 9. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 3 dny (8. 9. 2014 až 11. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AD260T45
Typ
/ B064
Datum 1. registrace
3. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
8. 9. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-14-08-0180
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-14-08-0179
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2014 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  3. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Výstavba sítí Kolín a.s. (IČO 26115972)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2015 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Evidenční kontrola platnost do 8. 9. 2014 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  5. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-15-09-0266
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-16-08-1224
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2018 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-17-01-0414
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2019 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-18-01-0601
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2020 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-19-01-0353
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2019 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-19-09-1313
  12. Nový vlastník Výstavba sítí Kolín a.s. (IČO 26115972)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-01-0224
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2021 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-12-1015
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-21-12-0875
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-01-0093
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-12-0282
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-01-0476
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-02-0085
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-01-0337
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-01-0291
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-01-0650
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-26-01-0171
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • Euro V

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AD260T45
Typ
/ B064
Typ kód
B064
VIN
WJME2NTS40C248182
PČV
13192187
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Datum 1. registrace
3. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
8. 9. 2014
Druh (typ)
NA SYPKÉ SUBSTRÁTY
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3BE3681C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8450/ 2550/ 3600
Rozvor [mm]
3200 + 1380
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
12500
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8500/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
34000/ 22000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
4900
Ložná šířka
2380
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 160K/ 11.75 X 22.5
315/80 R22.5 156/150K [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R22.5 156/150 [2]/ 9.00 X 22.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FX MEILLER, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBI735424
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN 30/01/2019 ZÁPIS EMISNÍ NORMY (EURO 5)
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY 2X (MAJÁKY)
1. REGISTRACE VOZIDLA 03.05.2012
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 30.01.2019 ZÁPIS EMISNÍ NORMY RS 2006/51G (EURO 5).

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.