IVECO AD260XZ/HR

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11120 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJME62RT60C408091

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME62RT60C408091

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AD260XZ/HR
Typ
/ 2B3C
Datum 1. registrace
23. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
23. 2. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11120 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
109 740 km
při prohlídce 21. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let (všechny roky výroby): 22–42 tis. km (medián 30 070 km, 60 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
INSKY spol. s r.o.
od 17. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 2. 2021 První registrace KAZMAVRTY s.r.o. (IČO 26134802) Registr silničních vozidel
17. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel INSKY spol. s r.o. (IČO 00671533) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000125 000 2023202420252026 14. 7. 2022: 47 264 km27. 7. 2023: 62 771 km28. 7. 2023: 62 771 km29. 7. 2024: 77 947 km28. 8. 2025: 95 019 km21. 8. 2026: 109 740 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 109 740 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 8. 2028
28. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 95 019 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 8. 2026
29. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 77 947 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 7. 2025
28. 7. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 62 771 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.13.2.1 Akumulátor nedostatečně utěsněn, avšak elektrolyt nevytéká. lehká
28. 7. 2024
27. 7. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 62 771 km způsobilé bez závad 27. 7. 2024
14. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 47 264 km způsobilé bez závad 14. 7. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel KAZMAVRTY s.r.o. (IČO 26134802)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2023 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-07-0418
  3. Nový vlastník a provozovatel INSKY spol. s r.o. (IČO 00671533)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-07-2168
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-07-2296
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-08-2108
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-08-1559
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AD260XZ/HR
Typ
/ 2B3C
Varianta
EA11
Verze
QBCDEN8011Z11SMNNF
Typ kód
2B3C
VIN
WJME62RT60C408091
PČV
16681640
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG
Datum 1. registrace
23. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
23. 2. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F3GFE611E
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11120
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 DRUHÁ A TŘETÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C; EURO VI C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8010/ 2550/ 3150
Rozvor [mm]
3500+1380
Provozní hmotnost
12500
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 9500
11500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 28800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Ložná délka
5000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156/- K/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VS-MONT S.R.O., LAZY POD MAKYTOU, SLOVENSKO
Výrobní číslo karoserie
L115/2020
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8486-0034
ES/EU
e3*2007/46*0133*11
Číslo TP
UL545249
Číslo ORV
UBG822064
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
#V.9: EURO VI C
AKTUALIZACE PŘÍPUSTNÉ HMOTNOSTI VLEKU, ENGINEERING 22OCT2018
DNE 23.02.2021 ZAEVIDOVÁNA DOSTAVBA JEDNOTLIVĚ VYROBENÉHO VOZIDLA DLE COC A SCHVÁLENÍ E27*2007/46*0408*00 SPOČÍVAJÍCÍ V
MONTÁŽI SLÁPĚCÍ NÁSTAVBY TYPU VSPN VÝROBCE VS-MONT S.R.O., LAZY POD MAKYTOU, SLOVENSKO.
STAVBOU DOŠLO K DOPNĚNÍ
POL.: #1, #2, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #G.
STAVBA A DOKONČENÉ VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[*42: TŘÍDA A50-X ]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválená.
#V.9: EURO VI C
Aktualizace přípustné hmotnosti vleku, engineering 22Oct2018
 M: 3500+1380

Další ověření (externí odkazy)