IVECO AD260XZ/HR

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11120 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINWJME62RU60C410044

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJME62RU60C410044

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AD260XZ/HR
Typ
BA
Datum 1. registrace
22. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11120 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
84 751 km
při prohlídce 11. 6. 2026

Obvyklé u modelu 6 let po roce výroby (všechny roky výroby): 29–51 tis. km (medián 38 640 km, 51 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
EVT Stavby s.r.o.
od 22. 6. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2020 První registrace EVT Stavby s.r.o. (IČO 25260766) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

025 00050 00075 000100 000 20222023202420252026 22. 6. 2021: 12 876 km16. 6. 2022: 28 453 km17. 6. 2022: 28 454 km16. 6. 2023: 45 137 km16. 6. 2023: 45 139 km13. 6. 2024: 53 911 km17. 6. 2024: 53 953 km13. 6. 2025: 71 264 km17. 6. 2025: 71 267 km11. 6. 2026: 84 751 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 84 751 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 6. 2027
17. 6. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 71 267 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 6. 2026
13. 6. 2025 Měření emisí Svitavy (č. 460918) 71 264 km způsobilé bez závad 13. 6. 2026
17. 6. 2024 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 53 953 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 6. 2025
13. 6. 2024 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 53 911 km způsobilé bez závad 13. 6. 2025
16. 6. 2023 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 45 139 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
16. 6. 2024
16. 6. 2023 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 45 137 km způsobilé bez závad 16. 6. 2024
17. 6. 2022 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 28 454 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
17. 6. 2023
16. 6. 2022 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 28 453 km způsobilé bez závad 16. 6. 2023
22. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 12 876 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
22. 6. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel EVT Stavby s.r.o. (IČO 25260766)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 22. 6. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-06-0107
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-06-0091
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-06-0110
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-06-0098
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-06-0114
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-06-0045
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AD260XZ/HR
Typ
BA
Varianta
EA11
Verze
QBCDFN8011Z11SMNNF
Typ kód
BA
VIN
WJME62RU60C410044
PČV
16339657
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG
Datum 1. registrace
22. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2020
Druh (typ)
TROJSTRANÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F3GFE611G
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11120
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 2 druhá a třetí
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,46
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8100/ 2550/ 3100
Rozvor [mm]
3500+1380
Provozní hmotnost
12850
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 9500
11500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 28800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156/- K/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
PB058
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8486-0024
ES/EU
e3*2007/46*0133*12
Číslo TP
UL724355
Číslo ORV
UAY289154
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ALLIANZ-732574945
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ / V.9: EURO VI C / AKTUALIZACE PŘÍPUSTNÉ HMOTNOSTI VLEKU, ENGINEERING 220CT 2018.

Další ověření (externí odkazy)