IVECO TRAKKER AD260T41W

  • 2008
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINWJMF2NSS40C218114

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMF2NSS40C218114

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 11. 2. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
TRAKKER AD260T41W
Typ
/ B066
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 10. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 2. 2022
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
633 772 km
při prohlídce 23. 4. 2026
2
Vlastníků v registru
SLALES, s. r. o.
od 24. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 10. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
11. 2. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
11. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel Jihozápadní dřevařská a.s. (IČO 25236237) Registr silničních vozidel
24. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel SLALES, s. r. o. (IČO 05026245) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

500 000550 000600 000650 000 2023202420252026 27. 1. 2022: 525 578 km14. 2. 2023: 550 059 km2. 2. 2024: 579 397 km2. 2. 2024: 579 398 km1. 3. 2024: 582 347 km3. 2. 2025: 616 249 km18. 2. 2025: 616 816 km28. 4. 2025: 617 225 km23. 4. 2026: 633 772 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 633 772 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 4. 2027
28. 4. 2025 Opakovaná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 617 225 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 4. 2026
18. 2. 2025 Opakovaná STK Písek (č. 3318) 616 816 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 3. 2025
3. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 616 249 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 5 vážných
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.1.14.4 Brzdový štít, je-li vyžadován, chybí nebo chybí jeho část nebo není spolehlivě uchycen nebo je poškozen tak, že neplní svoji funkci. vážná
3. 2. 2026
1. 3. 2024 Opakovaná STK Písek (č. 3318) 582 347 km způsobilé
3 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 2. 2025
2. 2. 2024 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 579 398 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 3. 2024
2. 2. 2024 Měření emisí Písek (č. 430519) 579 397 km způsobilé bez závad 2. 2. 2025
14. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 550 059 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 2. 2024
27. 1. 2022 Před registrací + měření emisí Brno (č. 3757) 525 578 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
27. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-01-1824
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel Jihozápadní dřevařská a.s. (IČO 25236237)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2023
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-02-0134
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-02-0031
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-03-0011
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-02-0007
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-02-0121
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-04-0348
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-04-0346
  11. Nový vlastník a provozovatel SLALES, s. r. o. (IČO 05026245)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
TRAKKER AD260T41W
Typ
/ B066
Typ kód
B066
VIN
WJMF2NSS40C218114
PČV
17233363
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 10. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 2. 2022
Druh (typ)
07 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3BE3681D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8420/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
3820+1390
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
13260
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8 000/ 8 000
10 500/ 10 500
10 500/ 10 500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
30000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
56000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 150G/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 154/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 154/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MULTILIFT OY, RAISIO, FINSKO
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBP088722
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO 2 ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)