IVECO IVECO TRAKKER
- 2010
- ZELENÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJMF2NTS40C222417
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMF2NTS40C222417
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- IVECO TRAKKER
- Typ
- IVECO AD260T45 TRAKKER / AD260T45
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 22. 12. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 12. 2010
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SCHROM FARMS spol. s r.o. (IČO 62301659) od 27. 4. 2011
- Provozovatel: SCHROM FARMS spol. s r.o. (IČO 62301659) od 27. 4. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 12. 2010 | První registrace | BROJLER s.r.o. (IČO 47668598) | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | SCHROM FARMS spol. s r.o. (IČO 62301659) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 9. 2026 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 307 874 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 9. 2027 |
| 21. 9. 2026 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 307 873 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná | |
| 17. 9. 2026 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 307 866 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2027 |
| 10. 10. 2025 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 299 369 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 10. 2026 |
| 7. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 299 368 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 1 nebezpečná | 7. 10. 2026 |
| 5. 11. 2024 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 289 306 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2025 |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 289 302 km | nezpůsobilé | 5 nebezpečné | 4. 11. 2025 |
| 25. 10. 2023 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 277 651 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 10. 2024 |
| 19. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 277 649 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážné | 19. 10. 2024 |
| 9. 11. 2022 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 269 370 km | způsobilé | 3 lehké | 31. 10. 2023 |
| 31. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 269 360 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | 31. 10. 2023 |
| 25. 11. 2021 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 261 262 km | způsobilé | 2 lehké | 22. 11. 2022 |
| 22. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 261 260 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 22. 11. 2022 |
| 24. 11. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 250 080 km | způsobilé | 2 lehké | 24. 11. 2021 |
| 24. 11. 2020 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 250 079 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2021 |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 241 091 km | způsobilé | 4 lehké | 16. 12. 2020 |
| 16. 12. 2019 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 241 092 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2020 |
| 17. 1. 2019 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | 227 114 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 12. 2019 |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 226 858 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné | 17. 1. 2019 |
| 18. 12. 2018 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 226 857 km | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2019 |
| 2. 1. 2018 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 208 017 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 12. 2018 |
| 22. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 208 015 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | 22. 12. 2018 |
| 21. 12. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 186 483 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2017 |
| 19. 12. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 186 481 km | nezpůsobilé | 3 vážné, 2 nebezpečné | 19. 12. 2016 |
| 14. 12. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 186 479 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 4 vážné, 2 nebezpečné | 14. 12. 2016 |
| 4. 12. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 161 632 km | způsobilé | 2 lehké | 2. 12. 2016 |
| 2. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 161 630 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 1. 1. 2016 |
| 3. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 130 730 km | způsobilé | 2 lehké | 3. 12. 2015 |
| 13. 5. 2014 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 111 891 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 100 753 km | způsobilé | 2 lehké | 16. 12. 2014 |
| 13. 12. 2013 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 100 639 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná | 13. 12. 2013 |
| 20. 12. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 70 000 km | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2013 |
| 22. 12. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 35 461 km | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2012 |
| 27. 4. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 11 086 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel BROJLER s.r.o. (IČO 47668598)
-
Nový vlastník a provozovatel SCHROM FARMS spol. s r.o. (IČO 62301659)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 27. 4. 2011 · stanice: Dělnická 831, 742 21, KopřivniceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2011 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-11-04-0148
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-11-12-0327
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-12-12-0324Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2013 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-13-12-0064Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2013 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2014 · stanice: Dělnická 831, 742 21, KopřivnicePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2014 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-13-12-0071
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍProhlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2014 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-14-05-0634
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2015 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-14-12-0133Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2015 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 1. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-15-12-0120Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 1. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-15-12-0302Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-12-0623
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-12-0789
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-12-0964
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-12-1156
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2018 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-01-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-12-0812
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-01-0726
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2020 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-12-0769
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2021 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-20-11-1297
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2021 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-21-11-1466
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2022 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-21-11-1717
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2022 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-10-1885
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-11-0532
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-10-1376
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-10-1753
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-11-0101
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-11-0207
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-10-0363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-10-0647
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-09-1087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-09-1194
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IVECO IVECO TRAKKER 2010 v ČR obvykle 1,8, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 32 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO IVECO TRAKKER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- IVECO TRAKKER
- Typ
- IVECO AD260T45 TRAKKER / AD260T45
- Typ kód
- AD260T45
- VIN
- WJMF2NTS40C222417
- PČV
- 12176390
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SM NOSIČ RŮZNÝCH ZAŘÍZENÍ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 22. 12. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 12. 2010
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO
- Typ motoru
- F3BE3681C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3-3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1800
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8170/ 2550/ 3230
- Rozvor [mm]
- 3820+1380
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12535
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 K/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- WJMF2NTS40C222417
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2722-169-02
- Číslo TP
- UI097137
- Číslo ORV
- UAC625852
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Alternativní provedení vozidla:
*19: TŘÍDA S-ČEP 40 mm, TŘÍDA C-50X;
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
*60: Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
*60: Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 tun podléhá režimu zvláštního
užívání silnic podle ustanovení zákona č. 13/1997 Sb.
20.12.2010 - Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMF2NTS40C222417
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.