IVECO TRAKKER
- 2009
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7790 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINWJMJ3JPS40C223048
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ3JPS40C223048
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 16. 12. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- IVECO TRAKKER
- Typ
- AD340T36
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2013
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7790 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agrostav Pardubice a.s. (IČO 46506063) od 1. 11. 2023
- Provozovatel: Agrostav Pardubice a.s. (IČO 46506063) od 1. 11. 2023
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2009 při prohlídce v roce 2025: 148–326 tis. km (medián 222 496 km, 60 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 3. 2009 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 12. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 18. 12. 2013 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2013 | Nový provozovatel | Libor Stejskal (IČO 75995018) | Registr silničních vozidel |
| 16. 7. 2018 | Nový vlastník | Libor Stejskal (IČO 75995018) | Registr silničních vozidel |
| 1. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Krátký (IČO 64810836) | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Agrostav Pardubice a.s. (IČO 46506063) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 11. 2025 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | 349 183 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 10. 2026 |
| 14. 10. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 347 859 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 13. 11. 2025 |
| 13. 10. 2025 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 347 829 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2027 |
| 17. 10. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 334 390 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2025 |
| 16. 10. 2024 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 334 360 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2026 |
| 20. 10. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 323 555 km | způsobilé | 9 lehkých
| 20. 10. 2024 |
| 18. 10. 2023 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 323 282 km | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2025 |
| 5. 12. 2022 | Technická silniční kontrola | Hradec Králové (č. 7705) | 311 036 km | způsobilé | 3 lehké
| |
| 1. 11. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 310 778 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 11. 2023 |
| 1. 11. 2022 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 310 753 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2024 |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 288 416 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 11. 2022 |
| 4. 11. 2021 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 288 386 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2022 |
| 2. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 260 357 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 11. 2021 |
| 19. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 232 147 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 11. 2020 |
| 18. 11. 2019 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 232 117 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2020 |
| 30. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3622) | 227 717 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 215 921 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 11. 2019 |
| 13. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3107) | 209 664 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 29. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 201 373 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 11. 2018 |
| 6. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 188 757 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 12. 2017 |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 171 664 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2016 |
| 18. 12. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 155 565 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 12. 2015 |
| 13. 12. 2013 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | 136 200 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 12. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3622) | 136 200 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 12. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-13-12-0573Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-13-12-0564
-
Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
První registrace v ČRNový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Libor Stejskal (IČO 75995018)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-14-12-1129Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-12-0579Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-12-0275
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-11-2115
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-18-07-0112
-
Nový vlastník Libor Stejskal (IČO 75995018)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-11-1947
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-09-1784
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Krátký (IČO 64810836)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-11-1182
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-11-0049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-11-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-11-0019
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 501 01, Hradec Králové · protokol CZ-7705-22-12-0024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-10-1434
-
Nový vlastník a provozovatel Agrostav Pardubice a.s. (IČO 46506063)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-10-1072
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-10-0841
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-11-0606
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- IVECO TRAKKER
- Typ
- AD340T36
- Typ kód
- AD340T36
- VIN
- WJMJ3JPS40C223048
- PČV
- 12892258
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRO PŘEPRAVU BETONU
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F2BE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7790
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2006/51C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,84
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9050/ 2550/ 3950
- Rozvor [mm]
- 1875; 2375; 1380
- Provozní hmotnost
- 13950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 35500/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UM617671
- Číslo ORV
- UBF485786
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001
PRVNÍ REGISTRACE 16.3.2009 SRN
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMJ3JPS40C223048
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.