IVECO TRAKKER 410 8X4
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINWJMJ3JSS40C183232
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ3JSS40C183232
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (1. 9. 2014 až 5. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- TRAKKER 410 8X4
- Typ
- IVECO TRAKKER 410 8X4 / AD 340
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Alois Jura (IČO 69734739) od 5. 9. 2014
- Provozovatel: Alois Jura (IČO 69734739) od 5. 9. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 7. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 8. 2007 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 8. 2007 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2007 | Nový provozovatel | Josef Urban (IČO 64209105) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2012 | Nový vlastník | Josef Urban (IČO 64209105) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Alois Jura (IČO 69734739) | Registr silničních vozidel |
| 5. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Alois Jura (IČO 69734739) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 3. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 303 484 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 3. 2027 |
| 31. 3. 2026 | Měření emisí | Olomouc (č. 180502) | 303 481 km | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2027 |
| 1. 4. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 295 301 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 4. 2026 |
| 28. 3. 2025 | Měření emisí | Olomouc (č. 180502) | 295 297 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2026 |
| 17. 4. 2024 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | 288 844 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 4. 2025 |
| 20. 4. 2023 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | 279 182 km | způsobilé | 12 lehkých
| 20. 4. 2024 |
| 2. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3831) | 265 827 km | způsobilé | 15 lehkých
| 2. 5. 2024 |
| 6. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3831) | 254 926 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 5. 2022 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 245 904 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 5. 2021 |
| 11. 5. 2020 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 245 899 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2021 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 232 295 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 5. 2020 |
| 13. 5. 2019 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 232 949 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2020 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 217 933 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2019 |
| 16. 5. 2018 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 217 930 km | – | bez závad | 16. 5. 2019 |
| 22. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 204 539 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 5. 2018 |
| 19. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 190 297 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2017 |
| 22. 5. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 174 610 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 5. 2016 |
| 4. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | 163 303 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 160 515 km | způsobilé | 11 lehkých
| 21. 7. 2015 |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 139 535 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2014 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 126 489 km | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 7. 2013 |
| 1. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 105 995 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2012 |
| 17. 8. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2011 |
| 3. 8. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 86 000 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 2. 9. 2010 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 64 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel Josef Urban (IČO 64209105)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2010 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-09-07-0624
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2010 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-10-08-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2011 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-10-08-0368
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-11-08-0006Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2013 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-12-07-0149Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2013 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
-
Nový vlastník Josef Urban (IČO 64209105)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2014 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2014 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-13-07-0008
-
Vyřazení z provozu SVITAVY
-
Konec vyřazení z provozu SVITAVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2015 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-14-07-0107Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2015 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
-
Nový vlastník a provozovatel Alois Jura (IČO 69734739)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUCEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-09-0103Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Nový vlastník a provozovatel Alois Jura (IČO 69734739)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-05-0553Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUCPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-05-0546
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-05-0587
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-05-0430
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-05-0303
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-05-0252
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2022 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-21-05-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2023 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-22-05-0034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2024 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-23-04-0250
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-24-04-0262
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-04-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-03-1025
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- TRAKKER 410 8X4
- Typ
- IVECO TRAKKER 410 8X4 / AD 340
- Varianta
- T41
- Verze
- B
- Typ kód
- AD 340
- VIN
- WJMJ3JSS40C183232
- PČV
- 11901645
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS AG, SRN
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2007
- Druh (typ)
- DOMÍCHÁVAČ BETONU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO MAGIRUS AG, SRN
- Typ motoru
- F3BE3681D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96B1
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.61
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9450/ 2500/ 3950
- Rozvor [mm]
- 1875+2875+1380
- Provozní hmotnost
- 14340
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500 - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156/150 G/ 22,5 X 9,00
315/80 R22.5 156/150 G/ 22,5 X 9,00
315/80 R22.5 156/150 G [2]/ 22,5 X 9,00
315/80 R22.5 156/150 G [2/ 22,5 X 9,00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO MAGIRUS AG, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WJMJ3JSS40C183232
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UM995745
- Číslo ORV
- UBC479200
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- AUTOMÍCHÁVACdovoz:MHMP-315770/2007/DSA, UKONČEN LEASING. doč.vyř. 7148-14
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMJ3JSS40C183232
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.