IVECO TRAKKER

  • 2009
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINWJMJ3JSS40C203153

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ3JSS40C203153

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (15. 5. 2014 až 16. 5. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
IVECO TRAKKER
Typ
IVECO TRAKKER AD340T41 B AM 9 FHC / AD340T41
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
12. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
12. 5. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
242 579 km
při prohlídce 3. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 162–309 tis. km (medián 239 330 km, 44 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
MANE BETON a.s.
od 16. 5. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 5. 2009 První registrace Oberbank Bohemia Leasing s.r.o. (IČO 14501210) Registr silničních vozidel
12. 5. 2009 Nový provozovatel MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616) Registr silničních vozidel
15. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel MANE BETON a.s. (IČO 28117123) Registr silničních vozidel
15. 5. 2014 Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
15. 5. 2014 Nový vlastník MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616) Registr silničních vozidel
16. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel MANE BETON a.s. (IČO 28117123) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201120142017202020232026 12. 5. 2010: 14 322 km13. 5. 2011: 29 312 km11. 5. 2012: 47 618 km7. 5. 2013: 58 828 km6. 5. 2014: 74 444 km14. 5. 2014: 74 774 km6. 5. 2015: 85 470 km9. 5. 2016: 98 294 km12. 5. 2017: 113 780 km18. 5. 2018: 131 124 km21. 5. 2018: 131 129 km3. 6. 2019: 146 837 km3. 6. 2019: 146 840 km10. 6. 2020: 158 471 km10. 6. 2020: 158 476 km9. 6. 2021: 170 983 km9. 6. 2021: 170 996 km8. 6. 2022: 186 820 km8. 6. 2022: 186 831 km7. 6. 2023: 198 850 km7. 6. 2023: 198 855 km6. 6. 2024: 212 380 km6. 6. 2024: 212 390 km3. 9. 2025: 229 380 km3. 9. 2025: 229 386 km3. 9. 2026: 242 575 km3. 9. 2026: 242 579 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 242 579 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
3. 9. 2027
3. 9. 2026 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 242 575 km způsobilé bez závad 3. 9. 2027
3. 9. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 229 386 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 2.1.5.2.1 U posilovače řízení množství kapaliny pod vyznačenou značkou MIN. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
3. 9. 2026
3. 9. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 229 380 km způsobilé bez závad 3. 9. 2026
6. 6. 2024 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 212 390 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 2.1.5.2.1 U posilovače řízení množství kapaliny pod vyznačenou značkou MIN. lehká
6. 6. 2025
6. 6. 2024 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 212 380 km způsobilé bez závad 6. 6. 2025
7. 6. 2023 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 198 855 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 6. 2024
7. 6. 2023 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 198 850 km způsobilé bez závad 7. 6. 2024
8. 6. 2022 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 186 831 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 6. 2023
8. 6. 2022 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 186 820 km způsobilé bez závad 8. 6. 2023
9. 6. 2021 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 170 996 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
9. 6. 2022
9. 6. 2021 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 170 983 km způsobilé bez závad 9. 6. 2022
10. 6. 2020 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 158 476 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 6. 2021
10. 6. 2020 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 158 471 km způsobilé bez závad 10. 6. 2021
3. 6. 2019 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 146 840 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 6. 2020
3. 6. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) – způsobilé bez závad 3. 6. 2020
3. 6. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 146 837 km způsobilé bez závad 3. 6. 2020
21. 5. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 131 129 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 5. 2019
18. 5. 2018 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 131 124 km – bez závad 18. 5. 2019
12. 5. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 113 780 km způsobilé bez závad 12. 5. 2018
9. 5. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 98 294 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 5. 2017
6. 5. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 85 470 km způsobilé bez závad 6. 5. 2016
14. 5. 2014 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3307) 74 774 km způsobilé bez závad
6. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 74 444 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
6. 5. 2015
7. 5. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 58 828 km způsobilé bez závad 7. 5. 2014
11. 5. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 47 618 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
11. 5. 2013
13. 5. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 29 312 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 5. 2012
12. 5. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3307) 14 322 km způsobilé bez závad 12. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Oberbank Bohemia Leasing s.r.o. (IČO 14501210)
    Nový provozovatel MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  6. Nový vlastník a provozovatel MANE BETON a.s. (IČO 28117123)
    Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový vlastník MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616)
  7. Nový vlastník a provozovatel MANE BETON a.s. (IČO 28117123)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-05-2174
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-05-3706
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-06-0138
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-06-1900
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-06-1779
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-06-1507
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-06-1077
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-06-0952
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-09-0585
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-09-0409
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (IVECO TRAKKER 2009 v ČR obvykle 2,2, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 59 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO IVECO TRAKKER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
IVECO TRAKKER
Typ
IVECO TRAKKER AD340T41 B AM 9 FHC / AD340T41
Varianta
B
Typ kód
AD340T41
VIN
WJMJ3JSS40C203153
PČV
11993299
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
12. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
12. 5. 2009
Druh (typ)
AUTODOMÍCHÁVAČ CIFA SL9
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3BE3681D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8620/ 2500/ 3800
Rozvor [mm]
1875; 2375; 1380
Provozní hmotnost
13900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
34000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CIFA S.P.A., SENAGO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
51136
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2722-179-01
Číslo TP
UL175055
Číslo ORV
UAM882936
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ČSOB POJ.15940215*
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)