IVECO MP 410 E
- 2000
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 13798 cm³
- 272 kW ≈ 370 k
VINWJMJ4CP800C071187
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ4CP800C071187
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (5. 5. 2016 až 19. 5. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- MP 410 E
- Typ
- IVECO MP 410 E 37 H / 37 H
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 24. 5. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 5. 2000
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 13798 cm³
- Výkon
- 272 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Karel Voráček (IČO 44257791) od 17. 7. 2017
- Provozovatel: Karel Voráček (IČO 44257791) od 17. 7. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 5. 2000 | První registrace | EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | LUTWA s.r.o. (IČO 22799648) | Registr silničních vozidel |
| 19. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Therap, s.r.o. (IČO 49436902) | Registr silničních vozidel |
| 17. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Karel Voráček (IČO 44257791) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2022 | Opakovaná STK | Žatec (č. 3514) | 622 313 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 3. 2023 |
| 2. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 622 303 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 2. 3. 2024 |
| 10. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 598 296 km | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 12. 2021 |
| 2. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 574 306 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 8. 2020 |
| 31. 1. 2019 | Na žádost zákazníka | Žatec (č. 3514) | 555 566 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 13. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 543 692 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 8. 2019 |
| 2. 8. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 518 657 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 8. 2018 |
| 4. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 518 644 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3518) | 504 897 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3518) | 504 856 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 3. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 504 746 km | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 2. 2017 |
| 16. 2. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 504 726 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 17. 3. 2016 |
| 25. 2. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 484 006 km | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 2. 2016 |
| 21. 3. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 457 899 km | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 2. 2015 |
| 26. 2. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 457 885 km | nezpůsobilé | 9 lehkých, 3 vážné, 4 nebezpečné
| 26. 2. 2014 |
| 27. 2. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 436 200 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 2. 2014 |
| 11. 1. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 425 862 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 1. 2013 |
| 31. 1. 2011 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 405 456 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 1. 2012 |
| 24. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 405 426 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 5 vážných
| 23. 2. 2011 |
| 18. 1. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 369 448 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 1. 2011 |
| 28. 1. 2009 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 392 284 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 1. 2010 |
| 13. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 392 284 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 3 nebezpečné
| 13. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2010 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2011 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2011 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2012 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
-
Nový vlastník a provozovatel LUTWA s.r.o. (IČO 22799648)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
-
Nový vlastník a provozovatel Therap, s.r.o. (IČO 49436902)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-07-0083
-
Nový vlastník a provozovatel Karel Voráček (IČO 44257791)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2018 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-08-0056
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-08-0542
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-08-0095
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-12-0372
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu ŽATEC
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-03-0064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-03-0474
-
Konec vyřazení z provozu ŽATEC
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- MP 410 E
- Typ
- IVECO MP 410 E 37 H / 37 H
- Typ kód
- 37 H
- VIN
- WJMJ4CP800C071187
- PČV
- 10317927
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 24. 5. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 5. 2000
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 8210.42 K
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 272 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 13798
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/542 B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.2
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8280/ 2500/ 3200
- Rozvor [mm]
- 1875; 2375; 1380
- Provozní hmotnost
- 16375
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
7500/ 7500
9500/ 9500
9500/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 58000/ 58000
- Ložná délka
- 5900
- Ložná šířka
- 2500
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 13 R 22.5 154/149 G / 22.5 X 9.00
13 R 22.5 154/149 G / 22.5 X 9.00
13 R 22.5 154/149 G / 22.5 X 9.00
13 R 22.5 154/149 G / 22.5 X 9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CANTONI-CO., ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- TL1218-0015
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS RINGFEDER 81G5
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 2840-35
- Číslo TP
- UH616043
- Číslo ORV
- UAS760342
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- ŽATEC
- Doplňkový text na TP
- 5.5.2016 MHMP-DV-10480/2016/VYS., VYŘAZENÍ VOZIDLA DO 04.05.2017. 5.5.2016 PŘEVOD VOZIDLA V DOBĚ VYŘAZENÍ 17.07.2017 ZMĚNA VLASTNÍKA A PROVOZ. V DEPOZITU 84/17
- Další záznamy
- KRÁTKÁ KABINA.
PROVOZNÍ SPOTŘEBU PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
PROVOZ SOUPRAVY O HMOTNOSTI VYŠŠÍ NĚŽ 48 TUN PODLÉHÁ PODMÍNKÁM ZVLÁŠTNÍHO
UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č 13/1997 SB.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkou (§/odst.):
24/3i - hmotnost soupravy mJE AŽ 58 TUN
101/1,4- nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMJ4CP800C071187
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.