IVECO MP 410 E 44 H

  • 2002
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12880 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINWJMJ4CSS00C106625

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ4CSS00C106625

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
MP 410 E 44 H
Typ
IVECO MP 410 E 44 H /
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
24. 7. 2002
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2002
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12880 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
363 883 km
při prohlídce 10. 2. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Karel Voráček
od 19. 3. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 7. 2002 První registrace EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) Registr silničních vozidel
18. 4. 2012 Nový provozovatel PETR KALAŠ JURÁSKOVA 1625/1 BRUNTÁL Registr silničních vozidel
23. 4. 2012 Nový vlastník a provozovatel Petr Kalaš (IČO 65884027) Registr silničních vozidel
18. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841) Registr silničních vozidel
19. 3. 2019 Nový vlastník a provozovatel Karel Voráček (IČO 44257791) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 201020132016201920222025 24. 6. 2009: 212 610 km24. 6. 2010: 9 840 km22. 6. 2011: 28 946 km23. 4. 2012: 37 941 km6. 6. 2012: 42 438 km6. 6. 2013: 67 638 km6. 6. 2014: 95 372 km8. 6. 2015: 125 746 km20. 6. 2016: 157 251 km16. 1. 2017: 180 358 km21. 6. 2017: 184 427 km28. 6. 2018: 210 411 km28. 6. 2018: 210 412 km27. 7. 2018: 214 636 km18. 3. 2019: 238 450 km4. 6. 2019: 245 099 km24. 6. 2019: 247 557 km19. 1. 2021: 284 072 km24. 1. 2023: 322 640 km6. 2. 2025: 350 470 km10. 2. 2026: 363 883 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 363 883 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 2. 2028
6. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 350 470 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 2. 2027
24. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 322 640 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 1. 2025
19. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 284 072 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
19. 1. 2025
24. 6. 2019 Pravidelná STK Žatec (č. 3514) 247 557 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 6. 2020
4. 6. 2019 Měření emisí Žatec (č. 450707) 245 099 km způsobilé bez závad 4. 6. 2020
18. 3. 2019 Evidenční kontrola Žatec (č. 3514) 238 450 km způsobilé bez závad
27. 7. 2018 Opakovaná STK Opava (č. 3827) 214 636 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 6. 2019
28. 6. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 210 412 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo trhlina o šířce nebo hloubce přesahující zjevně 1,5 mm vážná
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 7. 2018
28. 6. 2018 Měření emisí Opava (č. 580601) 210 411 km – bez závad 28. 6. 2019
21. 6. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 184 427 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 6. 2018
16. 1. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3827) 180 358 km způsobilé bez závad
20. 6. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3831) 157 251 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 6. 2017
8. 6. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3831) 125 746 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
8. 6. 2016
6. 6. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3831) 95 372 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
6. 6. 2015
6. 6. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3831) 67 638 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 6. 2014
6. 6. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3831) 42 438 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.2.3 Protiskluzové pokrytí pedálu chybí, je volné nebo opotřebené tak, že je neplní svou funkci. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 6. 2013
23. 4. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3831) 37 941 km způsobilé bez závad 23. 4. 2012
22. 6. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 28 946 km způsobilé
5 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5111 Schůdky nebo jiné zařízení pro nastupování a vystupování jsou mírně poškozené (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 6. 2012
24. 6. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 9 840 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 6. 2011
24. 6. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 212 610 km způsobilé
3 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2010 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-09-06-1737
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2011 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-10-06-1749
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-11-06-1485
  5. Nový provozovatel PETR KALAŠ JURÁSKOVA 1625/1 BRUNTÁL
  6. Nový vlastník a provozovatel Petr Kalaš (IČO 65884027)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-12-04-0367
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2013 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-12-06-0111
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2013 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
  8. Vyřazení z provozu BRUNTÁL
  9. Konec vyřazení z provozu BRUNTÁL
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2014 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2014 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-13-06-0074
  11. Vyřazení z provozu BRUNTÁL
  12. Konec vyřazení z provozu BRUNTÁL
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2015 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2015 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-14-06-0092
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2016 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2016 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-15-06-0166
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Konec vyřazení z provozu BRUNTÁL
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-16-06-0391
  18. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-01-0585
  19. Nový vlastník a provozovatel STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841)
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2018 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-06-1563
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2018 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-06-2012
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-07-1649
  23. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-03-0495
  24. Nový vlastník a provozovatel Karel Voráček (IČO 44257791)
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2020 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-06-0750
  26. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-01-0619
  28. Konec vyřazení z provozu ŽATEC
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2025 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-23-01-0583
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2027 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-25-02-0123
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2028 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-26-02-0197
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • ASR
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
MP 410 E 44 H
Typ
IVECO MP 410 E 44 H /
Varianta
44 H
VIN
WJMJ4CSS00C106625
PČV
10333570
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1b
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
24. 7. 2002
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2002
Druh (typ)
(99) NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3BE0681C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12880
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96 EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.64
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 0
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8000/ 2550/ 3060
Rozvor [mm]
1800+2450+1380
Provozní hmotnost
12425
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
32000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
9500/ 9500
9500/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 [2] / 22.5 X 9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2840-068-00
Číslo TP
ZA211297
Číslo ORV
ZAB090697
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Doplňkový text na TP
EM-6/12,ABS, 13.12.2012 - d.v. SO-590/D-2012/; 18.12.2013 - d.v. SO-593/D-2013 poj. ČPP CZ/0034/3850577147 (18.1.2017-30.9.2017)
Další záznamy
Provozní spotřebu paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo je technicky způsobilé do celkové hmotnosti 40 t a zatížení zadní dvounápravy 2 x 13 t.
Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 t podléhá režimu zvláštního užívání silnic podle ustanovení
zákona č.13/1997 Sb.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků
s výjimkou (§/odst):
24/3i – celková hmotnost soupravy může být 65 tun
31/4 ¬– výkon motoru na soupravu nedosahuje 5,9 kW/t
101/1,4 – nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK
Vozidlo je vybaveno ochrannou konstrukcí proti převrácení (rám typu 8rops1 v.č.201220).
Vozidlo je vybaveno výrobním štítkem základního vozidla výrobce IVECO MAGIRUS AG
a doplňkovým výrobním štítkem po přestavbě, který je umístěn v blízkosti výrobního štítku vozidla.
Vozidlo po přestavbě plní požadavky stanovené zák. 56/2001 Sb. a splňuje seznam všech
regulačních aktů podle směrnice 2003/37/ES.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.

Další ověření (externí odkazy)