IVECO MP 410 E

  • 2002
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12880 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINWJMJ4CSS00C109802

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ4CSS00C109802

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
MP 410 E
Typ
IVECO MP 410 E 44 H /
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
26. 11. 2002
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 2002
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12880 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
893 988 km
při prohlídce 4. 3. 2016
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Zdeněk Chlouba
od 21. 7. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 11. 2002 První registrace EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) Registr silničních vozidel
9. 7. 2009 Nový provozovatel AUTODOPRAVA ZDENEK CHLOUBA HRÍŠKOV 80 LOUNY Registr silničních vozidel
21. 7. 2009 Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Chlouba (IČO 10441867) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2010201120122013201420152016 18. 7. 2009: 320 000 km16. 10. 2009: 487 550 km15. 10. 2010: 109 094 km14. 10. 2011: 142 120 km22. 10. 2012: 200 000 km19. 10. 2013: 94 000 km23. 1. 2015: 113 679 km2. 6. 2015: 885 840 km4. 3. 2016: 893 988 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 893 988 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 3. 2017
2. 6. 2015 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3521) 885 840 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
23. 1. 2016
23. 1. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 113 679 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 1. 2016
19. 10. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 94 000 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 10. 2014
22. 10. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 200 000 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
22. 10. 2013
14. 10. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 142 120 km způsobilé
6 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 10. 2012
15. 10. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 109 094 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 10. 2011
16. 10. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 487 550 km způsobilé
3 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 10. 2010
18. 7. 2009 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3521) 320 000 km způsobilé bez závad 18. 7. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
  2. Nový provozovatel AUTODOPRAVA ZDENEK CHLOUBA HRÍŠKOV 80 LOUNY
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  4. Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Chlouba (IČO 10441867)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2012 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  7. Vyřazení z provozu LOUNY
  8. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  10. Vyřazení z provozu LOUNY
  11. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  14. Vyřazení z provozu LOUNY
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
    Konec vyřazení z provozu LOUNY
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • ASR
  • KATALYZÁTOR
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
MP 410 E
Typ
IVECO MP 410 E 44 H /
Varianta
44 H 8X4
VIN
WJMJ4CSS00C109802
PČV
1718919
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
26. 11. 2002
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 2002
Druh (typ)
SKLÁPĚCÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3BE0681C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12880
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 0
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8447/ 2500/ 3200
Rozvor [mm]
4250-1380
Provozní hmotnost
16560
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
32000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
26000/ 26000
9500/ 9500
9500/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ČEP 50 MM
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2840-068-00
Číslo ORV
UBM663966
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DV-550/09/OS-LN 551/11-OS-LN-DV, 42/2014/OS-LN-DV
Další záznamy
Krátká (dlouhá) kabina.
Provozní spotřebu paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo je technicky způsobilé do celkové hmotnosti 40 t a zatížení
zadní dvounápravy 2 x 13 t.
Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 tun podléhá režimu zvláštního
užívání silnic podle ustanovení zákona č. 13/1997 Sb.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkou (§/odst.):
24/3i - celková hmotnost soupravy může dosáhnout až 65 t,
31/4 - výkon motoru na soupravu nedosahuje 5.9 kW/t,
101/1,4- nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK.

Další ověření (externí odkazy)