IVECO TRAKKER
- 2006
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12880 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWJMJ4CSS20C166524
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ4CSS20C166524
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 126 dnů (22. 3. 2012 až 26. 7. 2012). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- IVECO TRAKKER
- Typ
- IVECO TRAKKER AD410T44 W / AD410T44
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2006
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12880 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3G – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683) od 24. 10. 2012
- Vlastník: BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683) od 19. 4. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 164–418 tis. km (medián 321 949 km, 48 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 9. 2006 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2006 | Nový provozovatel | SIS silniční stavitelství s.r.o. (IČO 25542737) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | NEJEZ stavitel s.r.o. (IČO 29272327) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | CZ stroj s.r.o. - v likvidaci (IČO 29306591) | Registr silničních vozidel |
| 15. 10. 2012 | Nový provozovatel | BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683) | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683) | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 2012 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 2017 | Nový vlastník | BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 291 936 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 1. 2028 |
| 23. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 288 652 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 1. 2027 |
| 27. 11. 2024 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 288 608 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 27. 12. 2024 |
| 27. 11. 2024 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 288 607 km | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2025 |
| 28. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 281 223 km | způsobilé | 9 lehkých
| 28. 11. 2025 |
| 29. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 277 220 km | způsobilé | 9 lehkých
| 29. 11. 2024 |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 274 400 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 11. 2022 |
| 21. 4. 2020 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 261 293 km | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 3. 2021 |
| 23. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 261 026 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 4 vážné
| 23. 3. 2021 |
| 20. 3. 2019 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 254 807 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 3. 2020 |
| 20. 3. 2019 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 254 798 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2020 |
| 1. 3. 2018 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 244 994 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 3. 2019 |
| 1. 3. 2018 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 244 393 km | – | bez závad | 1. 3. 2019 |
| 18. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3730) | 236 076 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 28. 2. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 233 281 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 2. 2018 |
| 16. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 225 122 km | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 3. 2017 |
| 10. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 216 921 km | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 3. 2016 |
| 12. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 204 063 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 3. 2015 |
| 24. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2012 |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | 175 570 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 10. 2013 |
| 11. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2012 |
| 12. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 165 746 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 9. 2012 |
| 9. 9. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 154 655 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2011 |
| 9. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 154 611 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| 9. 9. 2010 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 119 696 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| 14. 9. 2009 |
| 14. 9. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 119 696 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel SIS silniční stavitelství s.r.o. (IČO 25542737)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-09-09-0761Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2010 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-09-09-0779
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2011 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-10-09-0545Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-10-09-0526
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-11-09-0581
-
Nový vlastník a provozovatel NEJEZ stavitel s.r.o. (IČO 29272327)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-12-05-0500Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
-
Nový vlastník a provozovatel CZ stroj s.r.o. - v likvidaci (IČO 29306591)
-
Nový provozovatel BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2013 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2013 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-12-10-0228
-
Nový vlastník a provozovatel BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-12-10-0245
-
Vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-14-03-0316Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Konec vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-15-03-0271
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2017 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2017 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-16-03-0501
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-17-02-0719
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-17-04-0597
-
Nový vlastník BaN STAV s.r.o. (IČO 25515683)
-
Vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-03-0002Konec vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-03-0702
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-03-0821
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-04-0719
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-11-0777
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2023 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-11-1000
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-23-11-0977
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-11-0939
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-01-0747
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2027 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-01-0810
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (IVECO TRAKKER 2006 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,9 %
Srovnáváme s 118 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO IVECO TRAKKER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- IVECO TRAKKER
- Typ
- IVECO TRAKKER AD410T44 W / AD410T44
- Typ kód
- AD410T44
- VIN
- WJMJ4CSS20C166524
- PČV
- 11818377
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2006
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3BEO681C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12880
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.64
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8600/ 2550/ 3150
- Rozvor [mm]
- 1875; 2375; 1380
- Provozní hmotnost
- 15700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 41000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 42000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 48000
- Ložná délka
- 5700
- Ložná šířka
- 5700
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22,5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22,5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22,5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22,5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .IVECO
- Výrobní číslo karoserie
- WJMJ4CSS20C166524
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2/3 / 2/3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- C50-X RINGFEDER 92CX
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2722-121-01
- Číslo TP
- UD878050
- Číslo ORV
- UAU284445
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2ZN, KOOPER. 6243375980 ODSc70002-26956/2011 UNIQA 4633233374 UNIQA-4933575066 452/2013
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA G-50X, TŘÍDA S-ČEP 40 MM, TŘÍDA C-50 X
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 tun podléhá režimu zvláštního
užívání silnic podle ustanovení zákona č.13/1997 Sb.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Technická způsobilost schválena hromadně 23.6.2006
Dostavba 2158/2004-150-SCH2 dne 22.9.2006 Petr MOLČÍK Valtice
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMJ4CSS20C166524
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.