IVECO TRAKKER

  • 2011
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINWJMJ4CTS40C235256

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMJ4CTS40C235256

STK propadla 24. 9. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 24. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 2. 9. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
TRAKKER
Typ
/ A410T/E4
Datum 1. registrace
5. 5. 2011
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 24. 9. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
298 781 km
při prohlídce 24. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let (všechny roky výroby): 220–416 tis. km (medián 325 529 km, 147 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
STROJRENT, s.r.o.
od 17. 4. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 5. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
2. 9. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
2. 9. 2019 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
2. 9. 2019 Nový provozovatel STROJRENT, s.r.o. (IČO 25520491) Registr silničních vozidel
17. 4. 2024 Nový vlastník STROJRENT, s.r.o. (IČO 25520491) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000250 000300 000 202020212022202320242025 16. 8. 2019: 218 641 km29. 8. 2019: 218 656 km7. 9. 2020: 222 948 km17. 9. 2020: 223 375 km17. 9. 2020: 223 375 km20. 9. 2021: 230 956 km20. 9. 2021: 230 972 km9. 9. 2022: 246 065 km12. 9. 2022: 246 083 km11. 9. 2023: 261 530 km11. 9. 2023: 261 532 km20. 9. 2024: 280 401 km23. 9. 2024: 280 405 km24. 9. 2025: 298 781 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hustopeče (č. 3721) 298 781 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
24. 9. 2026
23. 9. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3106) 280 405 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 9. 2025
20. 9. 2024 Měření emisí Praha (č. 510516) 280 401 km způsobilé bez závad 20. 9. 2025
11. 9. 2023 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 261 532 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 9. 2024
11. 9. 2023 Měření emisí Hustopeče (č. 570403) 261 530 km způsobilé bez závad 11. 9. 2025
12. 9. 2022 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 246 083 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 9. 2023
9. 9. 2022 Měření emisí Hustopeče (č. 570403) 246 065 km způsobilé bez závad 9. 9. 2024
20. 9. 2021 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 230 972 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 9. 2022
20. 9. 2021 Měření emisí Židlochovice (č. 470301) 230 956 km způsobilé bez závad 20. 9. 2022
17. 9. 2020 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 223 375 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 9. 2021
17. 9. 2020 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 223 375 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 9. 2021
7. 9. 2020 Měření emisí Židlochovice (č. 470301) 222 948 km způsobilé bez závad 7. 9. 2021
29. 8. 2019 Před registrací Hustopeče (č. 3721) 218 656 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 8. 2019
16. 8. 2019 Měření emisí Židlochovice (č. 470301) 218 641 km způsobilé bez závad 16. 8. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2020 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-19-08-1358
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Italská republika
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel STROJRENT, s.r.o. (IČO 25520491)
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-09-0993
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-09-1061
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-09-0477
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-09-0394
  8. Nový vlastník STROJRENT, s.r.o. (IČO 25520491)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-09-1671
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2026 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-25-09-1094
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
TRAKKER
Typ
/ A410T/E4
Typ kód
A410T/E4
VIN
WJMJ4CTS40C235256
PČV
15949764
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG, ULM, SRN
Datum 1. registrace
5. 5. 2011
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2019
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3BE3681C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ -2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8320/ 2500/ 3300
Rozvor [mm]
1875+2375+1380
Provozní hmotnost
14900
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
40000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
42000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
70000/ 48000
Ložná délka
5700
Ložná šířka
2320
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 158 G/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 158 G/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X, RINGFEDER 5050A
ABS
ano
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2722-197-02
Číslo ORV
UBI079717
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DNE 02.09.2019 DOVOZ ITÁLIE,PŮVODNÍ REG.DOKLAD Č. CQ0128712,RZ EB509FM.
#V.9((17):2006/51G; EURO 5
#6:VÝROBCE NÁSTAVBY VOZIDLA: CORDERO S.R.L,ITÁLIE
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 9.00;315/80R 22.5 156/150 G
22.5 X 9.00;13R 22.5 156/150 G
20 X 8.50;12.00R 20 156/149 G
#21: 22.5 X 9.00;315/80R 22.5 156/150 G
22.5 X 9.00;13R 22.5 156/150 G
20 X 8.50;12.00R 20 156/149 G
#22: 22.5 X 9.00;315/80R 22.5 156/150 G [2]
22.5 X 9.00;13R 22.5 156/150 G [2]
20 X 8.50;12.00R 20 156/149 G [2]
#23: 22.5 X 9.00;315/80R 22.5 156/150 G [2]
22.5 X 9.00;13R 22.5 156/150 G [2]
20 X 8.50;12.00R 20 156/149 G [2]
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVS ORANŽOVÉ BARVY, KTERÉ MUSÍ BÝT UVEDENO DO ČINNOSTI PŘI PRÁCI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH.

Další ověření (externí odkazy)