IVECO 440S42 T/P

  • 2013
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 309 kW ≈ 420 k

VINWJMM1VSH40C259185

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VSH40C259185

STK propadla 27. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
440S42 T/P
Typ
/ AA3C
Datum 1. registrace
29. 1. 2013
Datum 1. registrace v ČR
29. 1. 2013
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
309 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 27. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 334 290 km
při prohlídce 27. 10. 2025
2
Vlastníci v registru
Terinvest, spol. s r. o.
od 12. 11. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 1. 2013 První registrace Česká pošta, s.p. (IČO 47114983) Registr silničních vozidel
12. 11. 2024 Nový vlastník a provozovatel Terinvest, spol. s r. o. (IČO 48115592) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201520172019202120232025 7. 1. 2014: 95 720 km25. 11. 2014: 207 049 km4. 11. 2015: 342 697 km1. 11. 2016: 491 453 km24. 10. 2017: 624 761 km9. 10. 2018: 749 719 km10. 10. 2018: 750 043 km25. 9. 2019: 915 663 km17. 9. 2020: 1 093 745 km21. 9. 2020: 1 094 498 km16. 9. 2021: 1 254 864 km16. 9. 2021: 1 254 881 km17. 9. 2021: 1 254 882 km13. 10. 2021: 1 254 999 km2. 9. 2022: 1 311 515 km5. 9. 2022: 1 311 532 km17. 10. 2024: 1 311 806 km22. 10. 2025: 1 333 788 km27. 10. 2025: 1 334 290 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 10. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 1 334 290 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
27. 10. 2026
22. 10. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 530120) 1 333 788 km způsobilé bez závad 22. 10. 2026
17. 10. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 1 311 806 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
17. 10. 2025
5. 9. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3722) 1 311 532 km způsobilé
8 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
5. 9. 2023
2. 9. 2022 Měření emisí Židlochovice (č. 570326) 1 311 515 km způsobilé bez závad 2. 9. 2023
13. 10. 2021 Opakovaná STK Brno (č. 3722) 1 254 999 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 9. 2022
17. 9. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3722) 1 254 882 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.2.1.2.1 Z náboje kola výrazně uniká mazivo. vážná
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 10. 2021
16. 9. 2021 Měření emisí Brno (č. 470211) 1 254 881 km způsobilé bez závad 16. 9. 2022
16. 9. 2021 Měření emisí Židlochovice (č. 570326) 1 254 864 km nezpůsobilé bez závad
21. 9. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3722) 1 094 498 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 9. 2021
17. 9. 2020 Měření emisí Židlochovice (č. 570326) 1 093 745 km způsobilé bez závad 17. 9. 2021
25. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 915 663 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 9. 2020
10. 10. 2018 Pravidelná STK Brno (č. 3722) 750 043 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 10. 2019
9. 10. 2018 Měření emisí Brno (č. 470211) 749 719 km způsobilé bez závad 9. 10. 2019
24. 10. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 624 761 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 10. 2018
1. 11. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 491 453 km způsobilé bez závad 1. 11. 2017
4. 11. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 342 697 km způsobilé bez závad 4. 11. 2016
25. 11. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 207 049 km způsobilé bez závad 25. 11. 2015
7. 1. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 95 720 km způsobilé bez závad 7. 1. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Česká pošta, s.p. (IČO 47114983)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2017 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2018 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-17-10-0586
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2019 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-18-10-0312
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-19-09-0538
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2021 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-20-09-0450
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2021 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-21-09-0556
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-21-10-0350
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2023 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-22-09-0089
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-10-0965
  14. Nový vlastník a provozovatel Terinvest, spol. s r. o. (IČO 48115592)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-10-4250
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • ZTOTOŽNĚNÍ

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
440S42 T/P
Typ
/ AA3C
Varianta
CA10
Verze
BAEDCS7513
Typ kód
AA3C
VIN
WJMM1VSH40C259185
PČV
12530764
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS
Datum 1. registrace
29. 1. 2013
Datum 1. registrace v ČR
29. 1. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F3AE3681D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
309 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 2965
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
6040
Hmotnosti provozní Do
8590
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
13 000/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154 L/ 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 L [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8478-003-00
ES/EU
E3*2007/46*0104*
Číslo ORV
UBK849175
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DNE 13.10.2021 ZÁPIS OBNOVY VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ 12.11.2024 TP ZNEHODNOCEN - VRÁCEN NA ŽÁDOST VLASTNÍKA
Další záznamy
DNE 13.10.2021 ZÁPIS OBNOVY VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
#D.2: Úplné označení verze BAEDCS7513Z00HSMXND
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
ALTERNATIVNÍ ROZMĚR PNEUMATIK:
*20: 315/80 R 22.5 156/150L; 13 R 22.5 156/150L ; 385/55 R 22.5 158 L ; 385/65 R 22.5 160 K
*21: 315/80 R 22.5 156/150L; 13 R 22.5 156/150 L ; 315/70 R 22.5 150 L ; 315//80 R 22.5 150 K

Další ověření (externí odkazy)