IVECO 440S42 T/P
- 2014
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINWJMM1VSH40C283133
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VSH40C283133
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 440S42 T/P
- Typ
- / AA3C
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2014
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MILCOM servis a.s. (IČO 18628826) od 18. 3. 2014
- Provozovatel: MILCOM servis a.s. (IČO 18628826) od 18. 3. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 3. 2014 | První registrace | MILCOM servis a.s. (IČO 18628826) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 1. 2026 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 468 137 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 1. 2027 |
| 5. 1. 2026 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 468 137 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 12. 2016 |
| 16. 12. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 467 079 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2027 |
| 7. 1. 2025 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 433 503 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 1. 2025 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 433 503 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 1. 2026 |
| 6. 1. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 433 433 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2027 |
| 11. 1. 2024 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 412 395 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 412 395 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 1. 2025 |
| 10. 1. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 412 331 km | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2026 |
| 11. 10. 2023 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | 383 368 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2023 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 379 737 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2023 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 379 737 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 1. 2024 |
| 17. 1. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 378 462 km | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2025 |
| 28. 1. 2022 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 343 507 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 1. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 343 507 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 1. 2023 |
| 26. 1. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 343 056 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2024 |
| 2. 2. 2021 | ADR - opakovaná | Praha (č. 3100) | 306 962 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 2. 2021 | Opakovaná STK | Praha (č. 3100) | 306 962 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 2. 2022 |
| 1. 2. 2021 | ADR | Praha (č. 3100) | 300 896 km nižší než dříve | nezpůsobilé | bez závad | |
| 1. 2. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 306 896 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 25. 1. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 306 095 km | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2022 |
| 17. 9. 2020 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 291 348 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 2. 2020 | Opakovaná STK | Praha (č. 3100) | 273 081 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 2. 2021 |
| 4. 2. 2020 | ADR | Praha (č. 3100) | 272 001 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 2. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 272 001 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 5. 3. 2020 |
| 31. 1. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 271 833 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2021 |
| 6. 2. 2019 | ADR | Praha (č. 3100) | 233 921 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 2. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 233 921 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2020 |
| 1. 2. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 233 585 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2020 |
| 12. 2. 2018 | ADR | Praha (č. 3100) | 187 840 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 2. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 187 840 km | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2019 |
| 12. 2. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410932) | 187 808 km | – | bez závad | 12. 2. 2019 |
| 13. 2. 2017 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3100) | 138 169 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 2. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 138 169 km | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2018 |
| 24. 2. 2016 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3100) | 105 878 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 2. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 105 878 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2017 |
| 2. 3. 2015 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3100) | 50 109 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 50 109 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2016 |
| 24. 3. 2014 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3100) | 117 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MILCOM servis a.s. (IČO 18628826)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2015Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-15-03-0018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOVProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2018 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-17-02-0617Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-17-02-0616
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-02-0450Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-02-0451
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-02-0202Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2020 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-02-0203
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-02-0089Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-02-0090
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-02-0553
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-20-09-0132
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-02-0002Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-02-0003
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-02-0100Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2022 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-02-0101
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-01-1427Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-01-1428
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-01-1266Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-01-1267
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-23-10-0107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-01-0475Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-01-0476
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-01-0175Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-01-0176
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-26-01-0012Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2016 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-26-01-0015
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 440S42 T/P
- Typ
- / AA3C
- Varianta
- CA10
- Verze
- BAETCS7513
- Typ kód
- AA3C
- VIN
- WJMM1VSH40C283133
- PČV
- 12981677
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.63
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6250/ 2550/ 2965
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 6040
- Hmotnosti provozní Do
- 8590
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22.5 154 G / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G 50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8478-003-00
- ES/EU
- e3*2007/46*0104*
- Číslo TP
- UM883675
- Číslo ORV
- UAM638152
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ADR, kategorie AT
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*7: 10-TI MÍSTNÉ OZNAČENÍ VERZE DLE PROVEDENÍ
*8: 440S42 T/P RR
*17: 2008/74G - PROVEDENÍ EURO 5 SE STEJNÝMI HODNOTAMI SOUČ.
ABSORBCE, ROZMĚRŮ, HMOTNOSTÍ A HLUKU
*26: 1; 2
*29: 6 070
*31: 2 640 - 3 980
*32: 3 650
*36: 20 000/18 000
*37: DLE SPECIFIKACE VÝROBCE VOZIDLA A ÚNOSNOSTI PNEUMATIK
*41: 50 000/48 000 S VYBAVENÍM Č. 2311 ? PŘEDNÍ PARKOVACÍ BRZDA
*42: TŘÍDA G-50X, TŘÍDA S ... ZNAČKA/TYP
*44,45: DLE SPECIFIKACE VÝROBCE VOZIDLA
*56: ANO; NE
*57: MAN; AUT
*60: DO DALŠÍCH ZÁZNAMŮ DOPLNIT V ODRÁŽCE #D.2 ÚPLNÉ 19-TI MÍSTNÉ
OZNAČENÍ VERZE PODLE KONKRÉTNÍHO PROVEDENÍ
*60: VOZIDLO VE VERZI ??????????Z00????S? SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE
TYPU EX/II,EX/III,FL,OX, AT]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E3*2007/46*0104*01
*23: 1-3
*24: 1-3
*35: 6 040 - 8 590
*36: 19 000/18 000
*37: 7 500/7 500; 13 000/11 500
*41: 44 000/44 000
*57: MAN
#D.2: ÚPLNÉ OZNAČENÍ VERZE BAEDCS7513Z00HSMXND
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM1VSH40C283133
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.