IVECO STRALIS ACTIVE SPACE

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINWJMM1VTH404355335

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH404355335

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 180 dnů (16. 10. 2008 až 14. 4. 2009). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
STRALIS ACTIVE SPACE
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45 / AS 440S45
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
16. 10. 2008
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 4. 6. 2020
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
643 965 km
při prohlídce 4. 6. 2019
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2019: 638–997 tis. km (medián 861 906 km, 150 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
Jiří Vaňátko
od 29. 8. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 10. 2008 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
16. 10. 2008 Nový provozovatel DROPPA transport spol. s r.o. (IČO 64791149) Registr silničních vozidel
8. 6. 2009 Nový provozovatel MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
1. 9. 2010 Nový vlastník a provozovatel PAP OIL čerpací stanice, s.r.o. (IČO 27437345) Registr silničních vozidel
4. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559) Registr silničních vozidel
8. 10. 2012 Nový provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513) Registr silničních vozidel
9. 10. 2012 Nový vlastník a provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513) Registr silničních vozidel
17. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Čabla (IČO 15606902) Registr silničních vozidel
29. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel Jiří Vaňátko (IČO 42269351) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 20112013201520172019 26. 8. 2010: 35 023 km26. 8. 2010: 35 023 km29. 6. 2011: 110 349 km29. 6. 2011: 110 349 km28. 6. 2012: 205 997 km3. 7. 2012: 205 997 km4. 10. 2012: 410 018 km18. 6. 2013: 300 000 km18. 6. 2013: 300 000 km13. 6. 2014: 376 398 km13. 6. 2014: 376 398 km10. 6. 2015: 426 396 km10. 6. 2015: 426 396 km7. 6. 2016: 486 690 km30. 6. 2016: 486 772 km30. 6. 2016: 486 772 km17. 8. 2016: 486 946 km17. 8. 2016: 486 828 km6. 6. 2017: 536 097 km5. 6. 2018: 581 681 km5. 6. 2018: 581 683 km4. 6. 2019: 643 965 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 643 965 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
4. 6. 2020
5. 6. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 581 683 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
5. 6. 2019
5. 6. 2018 Měření emisí Pardubice (č. 560613) 581 681 km – bez závad 5. 6. 2019
6. 6. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 536 097 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 6. 2018
17. 8. 2016 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3724) 486 828 km způsobilé bez závad
17. 8. 2016 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) 486 946 km způsobilé bez závad
30. 6. 2016 Na žádost zákazníka Kraj Vysočina (č. 3724) 486 772 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
30. 6. 2016 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3724) 486 772 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
7. 6. 2017
7. 6. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) 486 690 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
7. 7. 2016
10. 6. 2015 ADR Jihočeský kraj (č. 3304) 426 396 km způsobilé bez závad
10. 6. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 426 396 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
10. 6. 2016
13. 6. 2014 ADR Jihočeský kraj (č. 3304) 376 398 km způsobilé bez závad
13. 6. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 376 398 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
13. 6. 2015
18. 6. 2013 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 300 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad
18. 6. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 300 000 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
18. 6. 2014
4. 10. 2012 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3232) 410 018 km způsobilé bez závad 4. 10. 2012
3. 7. 2012 ADR Hlavní město Praha (č. 3100) 205 997 km způsobilé bez závad
3. 7. 2012 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé bez závad 3. 7. 2012
28. 6. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 205 997 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
28. 6. 2013
29. 6. 2011 ADR Hlavní město Praha (č. 3100) 110 349 km způsobilé bez závad
29. 6. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 110 349 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 6. 2012
26. 8. 2010 ADR Hlavní město Praha (č. 3100) 35 023 km způsobilé bez závad
26. 8. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 35 023 km způsobilé bez závad 7. 7. 2011
26. 8. 2010 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé bez závad 26. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel DROPPA transport spol. s r.o. (IČO 64791149)
  2. Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  3. Nový provozovatel MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2011 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  5. Nový vlastník a provozovatel PAP OIL čerpací stanice, s.r.o. (IČO 27437345)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2012 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2013 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2013 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  10. Nový vlastník a provozovatel PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559)
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2012 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
  12. Nový provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513)
  13. Nový vlastník a provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2014 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2015 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
  16. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  18. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
    Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  20. Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Čabla (IČO 15606902)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY
    Konec vyřazení z provozu ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  21. Nový vlastník a provozovatel Jiří Vaňátko (IČO 42269351)
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-06-0376
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-06-0196
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-06-0111
  25. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO STR
  • Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO STR

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (IVECO STRALIS ACTIVE SPACE 2008 v ČR v průměru 3,9, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,3 %

Srovnáváme s 392 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO STRALIS ACTIVE SPACE

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
STRALIS ACTIVE SPACE
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45 / AS 440S45
Varianta
T/P
Typ kód
AS 440S45
VIN
WJMM1VTH404355335
PČV
8480085
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
16. 10. 2008
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2008
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2006/51G
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,62
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6256/ 2500/ 3950
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 K/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
WJMM1VTH404355335
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5151-091-01
Číslo TP
UG722191
Číslo ORV
UAP261535
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
30.6.2016 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NA RÁMU ZA PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM POD PŮVODNÍM VIN.
Další záznamy
Dlouhá kabina.
Spotřebu paliva stanový držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
17.08.2010 provedena přestavba na ADR typu FL. Přestavba je schválena MD ČR č.j. 1327/2005-150-SCH2/2 ze
dne 22.06.2005. Přidělené číslo ADR 8 13.A036.
30.6.2016 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NA RÁMU ZA PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM POD PŮVODNÍM VIN.Č.J.38019/2016/MUZR

Další ověření (externí odkazy)