IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45T/P
- 2009
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJMM1VTH404366347
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH404366347
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45T/P
- Typ
- / L0T2
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 2013
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRO Trucks s.r.o. (IČO 22349821) od 16. 12. 2024
- Provozovatel: AGRO Trucks s.r.o. (IČO 22349821) od 16. 12. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 1. 2009 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 11. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 11. 2013 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 2013 | Nový provozovatel | Sentolino s.r.o. (IČO 29009332) | Registr silničních vozidel |
| 12. 12. 2018 | Nový vlastník | Sentolino s.r.o. (IČO 29009332) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | ARZATO s.r.o. (IČO 09559442) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Trucks s.r.o. (IČO 22349821) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 2. 2026 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 1 033 453 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 2. 2028 |
| 10. 2. 2026 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 1 033 452 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2028 |
| 15. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 969 606 km | způsobilé | 2 lehké | 15. 2. 2026 |
| 14. 2. 2023 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 928 290 km | způsobilé | 5 lehké | 14. 2. 2024 |
| 14. 2. 2023 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 928 289 km | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2024 |
| 17. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 889 934 km | způsobilé | 6 lehké | 17. 2. 2023 |
| 20. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 878 149 km | způsobilé | 4 lehké | 20. 9. 2022 |
| 15. 9. 2020 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 844 311 km | způsobilé | 4 lehké | 15. 9. 2021 |
| 15. 9. 2020 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 844 314 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2021 |
| 26. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 808 861 km | způsobilé | 4 lehké | 26. 9. 2020 |
| 11. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Horoměřice (č. 3225) | 776 190 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 766 179 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 10. 2019 |
| 1. 10. 2018 | Měření emisí | Loděnice (č. 520204) | 765 804 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2019 |
| 5. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 718 107 km | způsobilé | 3 lehké | 5. 10. 2018 |
| 8. 11. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 672 784 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 10. 2017 |
| 19. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 669 658 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 18. 11. 2016 |
| 26. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 627 164 km | způsobilé | 4 lehké | 26. 10. 2016 |
| 7. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 558 550 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 11. 2015 |
| 29. 10. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | 499 511 km | způsobilé | 1 lehká | 29. 10. 2013 |
| 29. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 499 511 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
První registrace v ČRNový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Sentolino s.r.o. (IČO 29009332)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-11-0475
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-10-0288
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-10-0214
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-12-0426
-
Nový vlastník Sentolino s.r.o. (IČO 29009332)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-09-1457
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-09-0933
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-09-1394
-
Nový vlastník a provozovatel ARZATO s.r.o. (IČO 09559442)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-02-1215
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-02-0732
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-02-0936
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Trucks s.r.o. (IČO 22349821)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2028 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-02-0529
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45T/P
- Typ
- / L0T2
- Typ kód
- L0T2
- VIN
- WJMM1VTH404366347
- PČV
- 12839456
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1b
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 2013
- Druh (typ)
- (99) TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96B2
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6300/ 2550/ 3970
- Rozvor [mm]
- 3790
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8092
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31908/ 31908
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5 158 G / 22.5 X 11,75
315/80 R 22,5 154/150 G [2] / 22.5 X9,00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAMAT servis s.r.o., ZLIV, ČR
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBM227589
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DNE 6.2.2024 PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA - ZMĚNA KATEGORIE.
- Další záznamy
- 30.10.2013 PRVNÍ REGISTRACE 05.01.2009 DLE TP SRN.
30.10.2013 PROTOKOL TK/STK/33.07/D/2954/10/13 PŘEDLOŽEN
NA VOZIDLE MAJÁK ORANŽOVÉ BARVY .
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.,
PŮVODNÍ ZÁZNAMY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI
VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNOU KONSTRUKCÍ PROTI PŘEVRÁCENÍ RÁM TYPU 8ROPS1 V.Č.241002.
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM ZÁKLADNÍHO VOZIDLA VÝROBCE IVECO MAGIRUS AG A DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM PO PŘESTAVBĚ, KTERÝ JE UMÍSTĚN V BLÍZKOSTI VÝROBNÍHO ŠTÍTKU VOZIDLA.
VOZIDLO PO PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKY STANOVENÉ ZÁK. 56/2001 SB. A SPLŇUJE SEZNAM VŠECH REGULAČNÍCH AKTŮ PODLE SMĚRNICE 2003/37/ES.
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 520X110 MM.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM1VTH404366347
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.