IVECO STRALIS ACTIVE SPACE
- 2011
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINWJMM1VTH404381663
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH404381663
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (20. 5. 2013 až 31. 5. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- STRALIS ACTIVE SPACE
- Typ
- IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45 / AS 440S45
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 8. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 2. 2011
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Destiny way s.r.o. (IČO 07973403) od 13. 11. 2024
- Provozovatel: Destiny way s.r.o. (IČO 07973403) od 13. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 2. 2011 | První registrace | AFIN Bohemia s.r.o., v likvidaci (IČO 27093956) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2011 | Nový provozovatel | Sernahos s.r.o. (IČO 26071665) | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 2013 | Nový vlastník | Sernahos s.r.o. (IČO 26071665) | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2013 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2013 | Nový provozovatel | Jaroslav Povalač (IČO 10096931) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2021 | Nový vlastník | Jaroslav Povalač (IČO 10096931) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Destiny way s.r.o. (IČO 07973403) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 1 288 184 km | způsobilé | 3 lehké | 30. 4. 2025 |
| 29. 4. 2024 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 1 288 184 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2025 |
| 29. 5. 2023 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 1 246 613 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 5. 2024 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 1 246 450 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 10. 6. 2023 |
| 18. 4. 2023 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 1 246 412 km | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2025 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 1 153 491 km | způsobilé | 3 lehké | 20. 4. 2023 |
| 22. 3. 2022 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 571104) | 1 147 018 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2023 |
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 1 082 753 km | způsobilé | 6 lehké | 5. 5. 2022 |
| 5. 5. 2021 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 1 082 752 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2022 |
| 1. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Staré Město (č. 3719) | 1 076 501 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 1 022 062 km | způsobilé | 7 lehké | 11. 5. 2021 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Staré Město (č. 3719) | 921 558 km | způsobilé | 5 lehké | 13. 5. 2020 |
| 11. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 808 794 km | způsobilé | 6 lehké | 11. 5. 2019 |
| 7. 5. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 808 735 km | – | bez závad | 7. 5. 2019 |
| 29. 5. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 694 196 km | způsobilé | 6 lehké | 29. 5. 2018 |
| 31. 5. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 558 470 km | způsobilé | 1 lehká | 31. 5. 2017 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 422 498 km | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2016 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 297 617 km | způsobilé | 1 lehká | 2. 6. 2015 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 180 515 km | způsobilé | 2 lehké | 29. 5. 2014 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 116 519 km | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník AFIN Bohemia s.r.o., v likvidaci (IČO 27093956)Nový provozovatel Sernahos s.r.o. (IČO 26071665)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2013 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník Sernahos s.r.o. (IČO 26071665)Nový vlastník a provozovatel ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Jaroslav Povalač (IČO 10096931)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-05-0353
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-05-0092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-05-0111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-05-0068
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-04-0016
-
Nový vlastník Jaroslav Povalač (IČO 10096931)Konec vyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-05-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-04-1629
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-05-0090
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-05-0267Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu UHERSKÉ HRADIŠTĚ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-04-0322
-
Nový vlastník a provozovatel Destiny way s.r.o. (IČO 07973403)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- ZTOTOŽNĚNÍ
- alt. pneu
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (IVECO STRALIS ACTIVE SPACE 2011 v ČR obvykle 4,6, medián 5)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,2 %
Srovnáváme s 235 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO STRALIS ACTIVE SPACE
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- STRALIS ACTIVE SPACE
- Typ
- IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S45 / AS 440S45
- Varianta
- T/P
- Typ kód
- AS 440S45
- VIN
- WJMM1VTH404381663
- PČV
- 10220402
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 8. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 2. 2011
- Druh (typ)
- TAHAČ - DLOUHÁ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3AE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6256/ 2500/ 3831
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7100
- Hmotnosti provozní Do
- 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3. 91. 5151
- Číslo ORV
- UBL531662
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- A/6972
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
21.04.2023 RAŽBA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA RÁM ZA PRAVÉ ZADNÍ KOLO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM1VTH404381663
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.