IVECO STRALIS ACTIVE SPACE

  • 2012
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH404390835

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH404390835

STK propadla 13. 5. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (16. 2. 2022 až 20. 4. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
STRALIS ACTIVE SPACE
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S46 / AS 440S46
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
25. 1. 2012
Datum 1. registrace v ČR
25. 1. 2012
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 5. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
782 316 km
při prohlídce 13. 5. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 794–976 tis. km (medián 872 474 km, 37 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
STS Přeštice, a.s.
od 20. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 1. 2012 První registrace JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o. (IČO 60730871) Registr silničních vozidel
5. 3. 2015 Nový vlastník a provozovatel PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559) Registr silničních vozidel
16. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) Registr silničních vozidel
20. 4. 2022 Nový vlastník a provozovatel STS Přeštice, a.s. (IČO 49790358) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2013201520172019202120232025 26. 1. 2012: 145 km22. 1. 2013: 115 334 km17. 1. 2014: 245 171 km14. 1. 2015: 361 875 km14. 1. 2015: 361 875 km27. 2. 2015: 376 640 km16. 12. 2015: 470 735 km5. 12. 2016: 518 929 km4. 12. 2017: 592 738 km4. 12. 2017: 592 739 km16. 1. 2018: 599 681 km16. 1. 2018: 599 681 km16. 1. 2018: 599 681 km29. 1. 2018: 603 615 km29. 1. 2018: 603 615 km10. 2. 2022: 626 658 km14. 2. 2022: 626 675 km14. 4. 2022: 626 739 km3. 3. 2023: 677 087 km9. 2. 2024: 728 944 km13. 5. 2025: 782 316 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 782 316 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
13. 5. 2026
9. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 728 944 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
9. 2. 2025
3. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 677 087 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 3. 2024
14. 4. 2022 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 626 739 km způsobilé bez závad
14. 2. 2022 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 626 675 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 2. 2023
10. 2. 2022 Měření emisí Říčany (č. 520905) 626 658 km způsobilé bez závad 10. 2. 2023
29. 1. 2018 TSK - Opakovaná Středočeský kraj (č. 3232) 603 615 km způsobilé bez závad 4. 12. 2018
29. 1. 2018 TSK - Opakovaná Středočeský kraj (č. 3232) 603 615 km způsobilé bez závad 29. 1. 2019
16. 1. 2018 Technická silniční kontrola Říčany (č. 8266) 599 681 km nezpůsobilé
1 nebezpečná
  • 1.1.14.1.6 Brzdový kotouč s jakoukoliv trhlinou na upevňovací přírubě brzdového kotouče nebo s chybějící (ulomenou nebo opotřebenou) částí kotouče nebo s nadměrnými lomy (trhlinami) ve funkční části kotouče, které zasahují do jeho okraje, které vzhledem k rozsahu poškození brzdového kotouče bezprostředně… nebezpečná
9. 1. 2018
16. 1. 2018 Technická silniční kontrola Říčany (č. 8266) 599 681 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo trhlina o šířce nebo hloubce přesahující zjevně 1,5 mm vážná
8. 2. 2018
16. 1. 2018 Technická silniční kontrola Říčany (č. 8266) 599 681 km způsobilé bez závad
4. 12. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 592 739 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
4. 12. 2018
4. 12. 2017 Měření emisí Tuklaty (č. 420418) 592 738 km – bez závad 4. 12. 2018
5. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 518 929 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 12. 2017
16. 12. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 470 735 km způsobilé bez závad 16. 12. 2016
27. 2. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3626) 376 640 km způsobilé bez závad
14. 1. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3626) 361 875 km způsobilé bez závad
14. 1. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 361 875 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 1. 2016
17. 1. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 245 171 km způsobilé bez závad 17. 1. 2015
22. 1. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 115 334 km způsobilé bez závad 22. 1. 2014
26. 1. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 145 km způsobilé bez závad 26. 1. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o. (IČO 60730871)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2013 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-12-01-0490
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2013 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2014 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2014 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-13-01-0385
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2015 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-14-01-0325
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2015 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-15-01-0279
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-15-01-0281
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-15-02-0564
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
  7. Nový vlastník a provozovatel PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-12-1184
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-12-0218
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-12-0089
  11. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2018 · stanice: MASARYKOVO NÁMĚSTÍ 53/1, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-8266-18-01-0004
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-01-1684
    Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-01-1675
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-02-0778
  16. Nový vlastník a provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131)
    Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-04-0766
  18. Nový vlastník a provozovatel STS Přeštice, a.s. (IČO 49790358)
    Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-03-0145
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-02-0575
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-05-0708
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (IVECO STRALIS ACTIVE SPACE 2012 v ČR obvykle 4,0, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,6 %

Srovnáváme s 119 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO STRALIS ACTIVE SPACE

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
STRALIS ACTIVE SPACE
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE SPACE AS 440S46 / AS 440S46
Varianta
T
Verze
FP LT
Typ kód
AS 440S46
VIN
WJMM1VTH404390835
PČV
7605709
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
25. 1. 2012
Datum 1. registrace v ČR
25. 1. 2012
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85
Nejvyšší rychlost omezení
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6076/ 2500/ 3682
Rozvor [mm]
3650
Provozní hmotnost
7100
Hmotnosti provozní Do
8400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
12600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R 22.5 150/147 L/ 22.5 X 8.25
295/60 R 22.5 150/147 L [2]/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5151-106-00
Číslo TP
UE615757
Číslo ORV
UBD777601
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dne 20.04.2022 zápis alternativního provedení dle potvrzení výrobce: *20-21:R 22,5x11,75; 355/50 R22,5

Další ověření (externí odkazy)