IVECO AS440S46 T/P

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH40C266141

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C266141

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 41 dnů (10. 3. 2020 až 20. 4. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S46 T/P
Typ
BA3C
Datum 1. registrace
8. 4. 2013
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 31. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
921 819 km
při prohlídce 31. 3. 2026
6
Vlastníků v registru
Truck servis Pátek s.r.o.
od 18. 5. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 4. 2013 První registrace ŠMÍDL s.r.o. (IČO 26009030) Registr silničních vozidel
10. 3. 2020 Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) Registr silničních vozidel
20. 4. 2020 Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) Registr silničních vozidel
30. 4. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 4. 2020 Nový vlastník a provozovatel SSCARS s.r.o. (IČO 03434621) Registr silničních vozidel
18. 5. 2020 Nový vlastník a provozovatel Truck servis Pátek s.r.o. (IČO 08619034) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201520172019202120232025 3. 4. 2014: 128 263 km18. 2. 2015: 243 595 km11. 12. 2015: 358 419 km24. 11. 2016: 476 349 km22. 11. 2017: 526 461 km14. 11. 2018: 537 604 km14. 11. 2018: 537 616 km27. 9. 2019: 551 913 km9. 3. 2020: 562 514 km29. 4. 2020: 562 914 km25. 9. 2020: 588 664 km25. 9. 2020: 588 674 km24. 9. 2021: 626 225 km4. 10. 2022: 721 037 km21. 3. 2023: 727 380 km20. 3. 2024: 801 727 km20. 3. 2024: 801 273 km26. 3. 2025: 858 462 km31. 3. 2026: 921 819 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 3. 2026 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 921 819 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
31. 3. 2027
26. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 858 462 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
26. 3. 2026
20. 3. 2024 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 801 273 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
20. 3. 2025
20. 3. 2024 Měření emisí Říčany (č. 420934) 801 727 km způsobilé bez závad 20. 3. 2025
21. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 727 380 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
21. 3. 2024
4. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 721 037 km dočasně způsobilé
4 lehké, 9 vážných
  • 4.1.1.3 Některý úchyt potkávacího nebo dálkového světlometu uvolněný nebo prasklý nebo chybí a tento stav má vliv na seřízení světlometu (např. způsobuje blikání světlometu za jízdy) nebo se světlomet může za jízdy uvolnit nebo způsob uchycení světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 4.2.3.1.2 Skutečný stav zapojených obrysových nebo denních svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 4.2.3.1.3 Umístění obrysových nebo denních svítilen na vozidle nesplňuje požadavky na jejich uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na jejich úhlovému naklopení či orientace montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. vážná
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). vážná
3. 11. 2022
24. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 626 225 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 9. 2022
25. 9. 2020 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 588 674 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 9. 2021
25. 9. 2020 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 588 664 km způsobilé bez závad 25. 9. 2021
29. 4. 2020 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) 562 914 km způsobilé bez závad
9. 3. 2020 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) 562 514 km způsobilé bez závad
27. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3613) 551 913 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 9. 2020
14. 11. 2018 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) 537 616 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 11. 2019
14. 11. 2018 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 537 604 km způsobilé bez závad 14. 11. 2019
22. 11. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 526 461 km způsobilé bez závad 22. 11. 2018
24. 11. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 476 349 km způsobilé bez závad 24. 11. 2017
11. 12. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 358 419 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
11. 12. 2016
18. 2. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 243 595 km způsobilé bez závad 18. 2. 2016
3. 4. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 128 263 km způsobilé bez závad 3. 4. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ŠMÍDL s.r.o. (IČO 26009030)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2015 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2015 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-14-04-0054
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2016 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-15-02-0148
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2016 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-15-12-0120
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2016 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2017 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-16-11-0282
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-11-0256
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-11-0180
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-09-0247
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-03-0385
  10. Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821)
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-04-1649
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Nový vlastník a provozovatel SSCARS s.r.o. (IČO 03434621)
  14. Nový vlastník a provozovatel Truck servis Pátek s.r.o. (IČO 08619034)
    Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-09-1082
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-09-1211
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-10-0126
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-03-0721
  20. Konec vyřazení z provozu ČESKÝ BROD
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-03-1428
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-03-0834
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-03-2008
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S46 T/P
Typ
BA3C
Varianta
CA10
Verze
BAESES7513Z00HSMXND
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM1VTH40C266141
PČV
12596991
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Datum 1. registrace
8. 4. 2013
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,63
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 3783
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
6650
Hmotnosti provozní Do
8100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 156 L/ 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 L [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8479-02
ES/EU
e3*2007/46*0135*
Číslo ORV
UBJ419355
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
30.11.2022 - VOZIDLO VYŘAZENO POD ČJ: 349/2022
Další záznamy
#D.2: ÚPLNÉ OZNAČENÍ VERZE BAESES7513Z00HSMXND
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ PNEU-
22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 385/65 R 22.5 160 K; 315/70 R 22.5 156/150 L
22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 315/80 R 22.5 150 K; 315/70 R 22.5 156 L
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA SCHVÁLENA DNE 15.03.2013

Další ověření (externí odkazy)