IVECO AS440S46 FP-LT
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINWJMM1VTH40C268520
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C268520
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- AS440S46 FP-LT
- Typ
- / BA3C
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 27. 5. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 5. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Ondřej Varhulík (IČO 86625217) od 27. 5. 2013
- Vlastník: Ondřej Varhulík (IČO 86625217) od 30. 5. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 5. 2013 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2013 | Nový provozovatel | Ondřej Varhulík (IČO 86625217) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2018 | Nový vlastník | Ondřej Varhulík (IČO 86625217) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 1 209 150 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 5. 2027 |
| 5. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 1 144 066 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2026 |
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 1 090 776 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 5. 2025 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 999 478 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 5. 2024 |
| 19. 5. 2023 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 999 487 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2024 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 913 724 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 5. 2023 |
| 19. 5. 2022 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 913 723 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2023 |
| 21. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 844 860 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 5. 2022 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 777 915 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 5. 2021 |
| 24. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 683 885 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 5. 2020 |
| 29. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 572 136 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 5. 2019 |
| 29. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 471 526 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2018 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 378 788 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2017 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 256 800 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2016 |
| 26. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 134 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-05-2131
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-05-2059
-
Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-05-1661
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-05-1533
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-05-1209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-05-1614
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-05-1358
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-05-1725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-05-0158
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2027 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-05-0143
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- AS440S46 FP-LT
- Typ
- / BA3C
- Varianta
- CA10
- Verze
- AAESES6712
- Typ kód
- BA3C
- VIN
- WJMM1VTH40C268520
- PČV
- 12660164
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 27. 5. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 5. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F3AE3681Y
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.63
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6070/ 2550/ 3140
- Rozvor [mm]
- 3650
- Provozní hmotnost
- 6650
- Hmotnosti provozní Do
- 8100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6700/ 6700
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R 22.5 150 G / 8.25 X 22.5
295/60 R 22.5 147 G [2] / 8.25 X 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO MAGIRUS
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1-2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8479-06
- ES/EU
- e3*2007/46*0135*
- Číslo TP
- UF291322
- Číslo ORV
- UAU192919
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- #D.2: ÚPLNÉ OZNAČENÍ VERZE AAESES6712Z00HSMXND
VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EEV. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ALTRRNATIVNÍ ROZMĚR PNEUMATIK ? 920: 22,5 X 900, 315/80 R22,5 156/15L, 315/70 R 22,5 154/150L, 305/70 R 22,5 152/158L, 295/80 R 22,5 152/148M , 295/60 R22,5 152/148L, *21: *20: 22,5 X 9,00, 315/80 R 22,5 156/150L, 315/70 R 22,5 154/150L 305/70 R 22,5 152/148L, 295/80 R 22,5 152/148M, 295/60 R22,5 152/148L.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM1VTH40C268520
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.