IVECO AS440S46 T/P

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH40C270618

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C270618

STK končí 11. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
4. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
4. 11. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 7 dnů
platnost do 11. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 074 314 km
při prohlídce 11. 11. 2025
2
Vlastníků v registru
Ondřej Varhulík
od 5. 12. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 11. 2013 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
4. 11. 2013 Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel
5. 12. 2018 Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201520172019202120232025 5. 11. 2014: 126 900 km9. 11. 2015: 216 650 km9. 11. 2016: 299 765 km9. 11. 2017: 392 721 km8. 11. 2018: 489 656 km9. 11. 2018: 490 165 km9. 11. 2018: 490 190 km11. 11. 2019: 584 916 km9. 11. 2020: 661 094 km10. 11. 2021: 743 722 km9. 11. 2022: 830 512 km10. 11. 2022: 830 548 km10. 11. 2023: 910 302 km11. 11. 2024: 992 011 km11. 11. 2025: 1 074 314 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 1 074 314 km způsobilé 5 lehké 11. 11. 2026
11. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 992 011 km způsobilé 5 lehké 11. 11. 2025
10. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 910 302 km způsobilé 8 lehké 10. 11. 2024
10. 11. 2022 Opakovaná STK Horoměřice (č. 3225) 830 548 km způsobilé 8 lehké 9. 11. 2023
9. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 830 512 km dočasně způsobilé 8 lehké, 4 vážné 9. 11. 2023
10. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 743 722 km způsobilé 4 lehké 10. 11. 2022
9. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 661 094 km způsobilé 5 lehké 9. 11. 2021
11. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 584 916 km způsobilé 5 lehké 11. 11. 2020
9. 11. 2018 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 490 190 km způsobilé 4 lehké 9. 11. 2019
9. 11. 2018 Měření emisí Loděnice (č. 520204) 490 165 km způsobilé bez závad 9. 11. 2019
8. 11. 2018 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 489 656 km nezpůsobilé 1 vážná
9. 11. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 392 721 km způsobilé 2 lehké 9. 11. 2018
9. 11. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 299 765 km způsobilé bez závad 9. 11. 2017
9. 11. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 216 650 km způsobilé bez závad 9. 11. 2016
5. 11. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 126 900 km způsobilé bez závad 5. 11. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-14-11-0231
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-11-0450
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-11-0496
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-11-0536
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-11-0502
  7. Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-11-0626
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-11-0518
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-0788
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-11-0609
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-11-0629
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-11-0697
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-11-0556
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-11-0556
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO AS440S46 T/P 2013 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 32 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Varianta
CA10
Verze
BAESES7513
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM1VTH40C270618
PČV
12845582
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
4. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
4. 11. 2013
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
6650
Hmotnosti provozní Do
8100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
198000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154 G / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 1-2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8479-02
ES/EU
e3*2007/46*0135*
Číslo TP
UF605082
Číslo ORV
UAV099384
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)