IVECO AS440S46 T/P

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH40C281173

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C281173

STK propadla 7. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Datum 1. registrace
10. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 7. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 095 095 km
při prohlídce 8. 10. 2026
2
Vlastníci v registru
Ondřej Varhulík
od 20. 12. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 12. 2013 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
10. 12. 2013 Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel
20. 12. 2018 Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201520172019202120232025 10. 12. 2014: 143 000 km30. 11. 2015: 254 256 km29. 11. 2016: 341 894 km12. 5. 2017: 397 362 km24. 11. 2017: 458 428 km21. 11. 2018: 552 476 km21. 11. 2018: 552 477 km5. 11. 2019: 642 609 km2. 11. 2020: 707 187 km2. 11. 2020: 707 188 km2. 11. 2021: 781 449 km2. 11. 2021: 781 450 km1. 11. 2022: 863 715 km1. 11. 2023: 940 854 km24. 10. 2024: 1 006 633 km7. 10. 2025: 1 051 766 km8. 10. 2026: 1 095 095 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 10. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 1 095 095 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
8. 10. 2027
7. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 1 051 766 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 10. 2026
24. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 1 006 633 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.8.3.1 Spojení spojkové hlavice s pneumatickým propojovacím vedením (hadicí) je uvolněné nebo poškozené avšak nemá vliv na těsnost nebo spolehlivost spojení. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.19.1.1 V systému odlehčovací brzdy některý spoj uvolněný, ale tato závada nemá vliv na funkci nebo spolehlivost systému. lehká
24. 10. 2025
1. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 940 854 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 11. 2024
1. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 863 715 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
1. 11. 2023
2. 11. 2021 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 781 450 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 11. 2022
2. 11. 2021 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 781 449 km způsobilé bez závad 2. 11. 2022
2. 11. 2020 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 707 188 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
2. 11. 2021
2. 11. 2020 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 707 187 km způsobilé bez závad 2. 11. 2021
5. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 642 609 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
5. 11. 2020
21. 11. 2018 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 552 477 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
21. 11. 2019
21. 11. 2018 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 552 476 km způsobilé bez závad 21. 11. 2019
24. 11. 2017 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 458 428 km způsobilé bez závad 24. 11. 2018
12. 5. 2017 TSK - Opakovaná Středočeský kraj (č. 3225) 397 362 km způsobilé bez závad 29. 11. 2017
29. 11. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 341 894 km způsobilé bez závad 29. 11. 2017
30. 11. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 254 256 km způsobilé bez závad 30. 11. 2016
10. 12. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 143 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 12. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-14-12-0597
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-11-1701
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-11-1497
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-05-0857
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-11-1385
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-11-1154
  8. Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-11-0237
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-11-0079
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-0215
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-11-0063
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-11-0096
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-10-1609
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-10-0382
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Varianta
CA10
Verze
BAESES7513
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM1VTH40C281173
PČV
12885868
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Datum 1. registrace
10. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2013
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 3780
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
6650
Hmotnosti provozní Do
8100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19800/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 156 G/ 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1-2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G 50-X-
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8479-02
ES/EU
e3*2007/46*0135*
Číslo TP
UF605272
Číslo ORV
UAV099433
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)