IVECO AS440S46 T/P

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH40C281854

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C281854

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
31. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
874 494 km
při prohlídce 16. 3. 2022
2
Vlastníků v registru
Ondřej Varhulík
od 11. 4. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 3. 2014 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
31. 3. 2014 Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel
11. 4. 2019 Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2016201720182019202020212022 30. 3. 2015: 89 950 km29. 3. 2016: 206 762 km29. 3. 2017: 296 320 km29. 3. 2018: 388 702 km27. 3. 2019: 484 342 km11. 3. 2020: 605 485 km16. 3. 2021: 752 706 km16. 3. 2022: 874 493 km16. 3. 2022: 874 494 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 3. 2022 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 874 494 km způsobilé
7 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 3. 2023
16. 3. 2022 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 874 493 km způsobilé bez závad 16. 3. 2023
16. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 752 706 km způsobilé
5 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 3. 2022
11. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 605 485 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
11. 3. 2021
27. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 484 342 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
27. 3. 2020
29. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 388 702 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
29. 3. 2019
29. 3. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 296 320 km způsobilé bez závad 29. 3. 2018
29. 3. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 206 762 km způsobilé bez závad 29. 3. 2017
30. 3. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 89 950 km způsobilé bez závad 30. 3. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-03-1919
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-03-1546
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-03-1818
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-03-1593
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-03-1685
  7. Nový vlastník Ondřej Varhulík (IČO 86625217)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-03-0660
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-03-0679
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-03-1026
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO AS440S46 T/P 2014 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 22 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Varianta
CA10
Verze
BAESES7513
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM1VTH40C281854
PČV
12998770
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
31. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 3783
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
6650
Hmotnosti provozní Do
8100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 156 G / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1-2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8479-002-00
ES/EU
e3*2007/46*0135*
Číslo TP
UF830965
Číslo ORV
UAX265287
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 19.09.2022 VOZIDLO VYŘAZENO, Č.J. MHMP-DBŘ-5942/2022 DNE 19.09.2022 VÝMĚNA RZ ZA ZTRACENÉ RZ, ORV NEVYSTAVENO - ZADRŽENO PČR DNE 29.05.2026 BYLY 2X RZ A ORV SKARTOVÁNY. PŘI UKONČENÍ VYŘAZENÍ JE NUTNÉ VYSTAVIT NOVÉ RZ A ORV.
Další záznamy
#D.2: Úplné označení verze BAESES7513Z00HSMXND
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Alternativní PNEU:
*20: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 385/65 R 22.5 160 K; 315/70 R 22.5 156/150 L
*22: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 315/80 R 22.5 150 K; 315/70 R 22.5 156/150 L

Další ověření (externí odkazy)