IVECO AS440S46 T/P

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINWJMM1VTH40C286342

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM1VTH40C286342

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 46 dnů (12. 8. 2021 až 27. 9. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
21. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
688 173 km
při prohlídce 29. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let (všechny roky výroby): 733–1 025 tis. km (medián 879 794 km, 54 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Ing. Karel Svoboda
od 21. 10. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 5. 2014 První registrace PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559) Registr silničních vozidel
12. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) Registr silničních vozidel
27. 9. 2021 Nový vlastník a provozovatel DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. (IČO 02461587) Registr silničních vozidel
21. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Svoboda (IČO 13024060) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 201620182020202220242026 1. 6. 2015: 130 897 km26. 5. 2016: 252 941 km24. 5. 2017: 317 376 km16. 7. 2018: 770 677 km16. 7. 2018: 373 814 km16. 7. 2018: 373 814 km3. 7. 2019: 424 285 km10. 7. 2020: 512 644 km13. 7. 2020: 512 661 km12. 7. 2021: 600 150 km13. 7. 2021: 600 166 km21. 9. 2021: 609 822 km13. 7. 2022: 626 355 km13. 7. 2023: 644 064 km1. 7. 2024: 655 050 km1. 7. 2025: 659 487 km29. 6. 2026: 688 173 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 688 173 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 6. 2027
1. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 659 487 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
1. 7. 2026
1. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 655 050 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.5.1.1 Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem. lehká
1. 7. 2025
13. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 644 064 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 7. 2024
13. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 626 355 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 7. 2023
21. 9. 2021 Evidenční kontrola Brno (č. 3716) 609 822 km způsobilé bez závad
13. 7. 2021 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 600 166 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 7. 2022
12. 7. 2021 Měření emisí Říčany (č. 520905) 600 150 km způsobilé bez závad 12. 7. 2022
13. 7. 2020 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 512 661 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.7.3.1 U zvukového výstražného zařízení zjevně snížená hladina zvuku. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky, je-li zjevně zapojena. lehká
13. 7. 2021
10. 7. 2020 Měření emisí Říčany (č. 520905) 512 644 km způsobilé bez závad 10. 7. 2021
3. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 424 285 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
3. 7. 2020
16. 7. 2018 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 373 814 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
16. 7. 2019
16. 7. 2018 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 373 814 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
16. 7. 2019
16. 7. 2018 Měření emisí Tuklaty (č. 420418) 770 677 km – bez závad 16. 7. 2019
24. 5. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 317 376 km způsobilé bez závad 24. 5. 2018
26. 5. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 252 941 km způsobilé bez závad 26. 5. 2017
1. 6. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 130 897 km způsobilé
1 lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
1. 6. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel PROFI AUTO CZ a.s. (IČO 26178559)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-15-06-0013
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-16-05-2086
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-05-2099
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-07-0939
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-07-0925
  6. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  7. Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2020 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-19-07-0250
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-20-07-0496
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-07-0544
  11. Nový vlastník a provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-09-0170
  13. Nový vlastník a provozovatel DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. (IČO 02461587)
    Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Svoboda (IČO 13024060)
    Konec vyřazení z provozu VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Konec vyřazení z provozu BRNO
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-07-0610
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  20. Konec vyřazení z provozu BRNO
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-07-0515
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-07-0019
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-07-0024
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-06-2095
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (IVECO AS440S46 T/P 2014 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 22 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S46 T/P
Typ
/ BA3C
Varianta
CA10
Verze
BAESES7513
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM1VTH40C286342
PČV
13061893
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
21. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681Y
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2550/ 3783
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
6650
Hmotnosti provozní Do
8100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 156 G / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8479-02
ES/EU
e3*2007/46*0135*
Číslo ORV
UBP251275
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: ÚPLNÉ OZNAČENÍ VERZE BAESES7513Z00HSMXND.
VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EEV.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ALTERNATIVNÍ ROZMĚR PNEUMATIK:
*20: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 385/65 R 22.5 160 K; 315/70 R 22.5 156/150 L
*21: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L; 315/80 R 22.5 150 K; 315/70 R 22.5 156/150 L
DNE 31.03.2023 BYLO VOZIDLO VYŘAZENO Z PROVOZU POD ČÍSLEM JEDNACÍM ORVŘ-70002-59920/2023,
RZ A ORV ULOŽENY NA RM BRNO.
05.06.2023 VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU UKONČENO, ORV A RZ VRÁCENY RM BRNO.

Další ověření (externí odkazy)