IVECO AT440T/P
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 11120 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINWJMM62AS80C361077
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 19:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM62AS80C361077
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- AT440T/P
- Typ
- / AA3C
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 2. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 2. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11120 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MILCOM servis a.s. (IČO 18628826) od 2. 2. 2017
- Provozovatel: MILCOM servis a.s. (IČO 18628826) od 2. 2. 2017
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MILCOM servis a.s. (IČO 18628826)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2018
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-17-02-1315
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2018 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-02-0102Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2019 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-02-0103
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2019 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-01-1346Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2020 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-01-1347
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2020 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-01-1257Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-01-1258
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-01-1000Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2022 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-01-1001
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-01-0932Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-01-0933
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-01-0821Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-01-0822
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-12-0592Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-12-0593
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-12-0535Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2025 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-12-0536
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2025 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-09-0901
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-12-0225Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-12-0226
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- AT440T/P
- Typ
- / AA3C
- Varianta
- CA11
- Verze
- BACTCS7513Z00
- Typ kód
- AA3C
- VIN
- WJMM62AS80C361077
- PČV
- 14424084
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 2. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 2. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F3GFE611F
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1425
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11120
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6250/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3790
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19700/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22.5 156/- L / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 -/150 L/ 9.00 X 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8478-0015
- ES/EU
- e3*2007/46*0104*10
- Číslo ORV
- UBK669161
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ADR TYPU AT
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY DOHODY ADR A JE TYPU AT.
#D.2: Úplné označení verze BA6TES7513Z00HSMXND.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EURO VI C
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM62AS80C361077
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.