IVECO AS440ST/P

  • 2021
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11120 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINWJMM62AU10C451981

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM62AU10C451981

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440ST/P
Typ
/ BA3C
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
2. 8. 2021
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2021
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11120 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
524 428 km
při prohlídce 23. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 410–551 tis. km (medián 497 344 km, 66 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
TQM - holding s.r.o.
od 25. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 8. 2021 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
2. 8. 2021 Nový provozovatel TQM - holding s.r.o. (IČO 49606395) Registr silničních vozidel
25. 9. 2026 Nový vlastník TQM - holding s.r.o. (IČO 49606395) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2023202420252026 1. 8. 2022: 116 830 km25. 7. 2023: 232 525 km26. 7. 2023: 232 526 km22. 7. 2024: 328 907 km6. 8. 2024: 333 907 km21. 7. 2025: 418 963 km23. 7. 2025: 418 971 km22. 7. 2026: 524 427 km23. 7. 2026: 524 428 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 7. 2026 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 524 428 km způsobilé bez závad 23. 7. 2027
22. 7. 2026 Měření emisí Opava (č. 580601) 524 427 km způsobilé bez závad 22. 7. 2027
23. 7. 2025 Opakovaná STK Opava (č. 3827) 418 971 km způsobilé bez závad 21. 7. 2026
21. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 418 963 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
21. 7. 2026
6. 8. 2024 Technická silniční kontrola Ostrava (č. 7707) 333 907 km způsobilé bez závad
22. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 328 907 km způsobilé
1 lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
22. 7. 2025
26. 7. 2023 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 232 526 km způsobilé bez závad 26. 7. 2024
25. 7. 2023 Měření emisí Opava (č. 580601) 232 525 km způsobilé bez závad 25. 7. 2024
1. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 116 830 km způsobilé bez závad 1. 8. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel TQM - holding s.r.o. (IČO 49606395)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-08-0019
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-07-1331
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-07-1224
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 30. dubna 1682/24, 70200, Ostrava · protokol CZ-7707-24-08-0017
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-07-1242
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-07-1447
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-07-1250
  9. Nový vlastník TQM - holding s.r.o. (IČO 49606395)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO AS440ST/P 2021 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 46 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO AS440ST/P

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440ST/P
Typ
/ BA3C
Varianta
1A11
Verze
BALSFS7513Z00HSMXND
Typ kód
BA3C
VIN
WJMM62AU10C451981
PČV
16953061
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS AG
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
2. 8. 2021
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F3GGL611A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11120
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6252/ 2550/
Rozvor [mm]
3790
Provozní hmotnost
6806
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 156/- L/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 -/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8479-0178
ES/EU
e3*2007/46*0135*19
Číslo ORV
UBP084074
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO VI D
Variabilní provedení vozidla:
M: 3790

Další ověření (externí odkazy)