IVECO AS440ST/FP
- 2020
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINWJMM62AVZ0C434266
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMM62AVZ0C434266
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- AS440ST/FP
- Typ
- BA3C
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2020
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) od 3. 2. 2026
- Provozovatel: Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) od 3. 2. 2026
Obvyklé u modelu 5 let po roce výroby (všechny roky výroby): 369–489 tis. km (medián 441 961 km, 49 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 12. 2020 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2020 | Nový provozovatel | Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594) | Registr silničních vozidel |
| 3. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AGROTEC a.s. (IČO 00544957) | Registr silničních vozidel |
| 3. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2025 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | 507 400 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2026 |
| 8. 12. 2025 | Měření emisí | Budiměřice (č. 520803) | 507 399 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2026 |
| 9. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3601) | 408 006 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2025 |
| 8. 12. 2023 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 310 622 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2024 |
| 8. 12. 2023 | Měření emisí | Trutnov (č. 561008) | 310 621 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2024 |
| 7. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 209 991 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2023 |
| 7. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 100 684 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2022 |
| 13. 7. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 57 647 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-07-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2022 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 580 01, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-21-12-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 580 01, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-22-12-0188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2024 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-23-12-0196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2025 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-24-12-0201
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk · protokol CZ-3220-25-12-0054
-
Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957)Nový vlastník a provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (IVECO AS440ST/FP 2020 v ČR v průměru 3,8, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 25 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- AS440ST/FP
- Typ
- BA3C
- Varianta
- 1A12
- Verze
- BADSNS7513Z00HSMXND
- Typ kód
- BA3C
- VIN
- WJMM62AVZ0C434266
- PČV
- 16594421
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO MAGIRUS AG
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- F3HGE611B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,36
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6252/ 2550
- Rozvor [mm]
- 3 790
- Provozní hmotnost
- 6870
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7 500/ 7 500
13 000/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 160/- K/ 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 -/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8479-0136
- ES/EU
- e3*2007/46*0135*18
- Číslo ORV
- UBM955317
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 03.02.2026 TP ZNEHODNOCEN - VRÁCEN NA ŽÁDOST VLASTNÍKA 03.02.2026 MHMP-DV-34871/2026/VYS., VYŘAZENÍ VOZIDLA PRAHA - VYSOČANY, OZNÁMENÍ O UMÍSTĚNÍ A VYUŽITÍ VOZIDLA.
- Další záznamy
- # V.9: EURO VI D.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMM62AVZ0C434266
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.