IVECO TRAKKER
- 2012
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINWJMN1VSS40C255923
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMN1VSS40C255923
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- TRAKKER
- Typ
- / AD400T41
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 10. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 10. 2012
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AgroVation Kněžmost k.s. (IČO 24313246) od 29. 10. 2012
- Provozovatel: AgroVation Kněžmost k.s. (IČO 24313246) od 29. 10. 2012
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let (všechny roky výroby): 202–392 tis. km (medián 307 262 km, 155 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 10. 2012 | První registrace | AgroVation Kněžmost k.s. (IČO 24313246) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 6. 2025 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 370 359 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 370 315 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 19. 7. 2025 |
| 19. 6. 2025 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 131 667 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2027 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 112 548 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2025 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 112 548 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 5. 2027 |
| 16. 5. 2023 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 112 537 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2025 |
| 25. 3. 2021 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 100 200 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 3. 2023 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 100 157 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 23. 4. 2021 |
| 24. 3. 2021 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 100 147 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2023 |
| 27. 2. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 92 730 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 2. 2021 |
| 27. 2. 2020 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 92 724 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 2. 2021 |
| 22. 2. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 83 555 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 2. 2020 |
| 22. 2. 2019 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 83 545 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2020 |
| 1. 3. 2018 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 737 881 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2019 |
| 22. 2. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 73 565 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 24. 3. 2018 |
| 22. 2. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 73 565 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2019 |
| 22. 2. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 73 565 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2019 |
| 22. 2. 2018 | Měření emisí | Kněžmost (č. 520704) | 73 544 km | – | bez závad | 22. 2. 2019 |
| 6. 3. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 59 755 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 3. 2018 |
| 18. 2. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 43 603 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2017 |
| 22. 6. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kraj Vysočina (č. 3730) | 34 285 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2015 |
| 5. 6. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 36 873 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 6. 2016 |
| 7. 10. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 27 705 km | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2015 |
| 15. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | 11 610 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AgroVation Kněžmost k.s. (IČO 24313246)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2013Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2014 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2015 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-03-0211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-02-1016Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-02-0998Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-02-1015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-03-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-02-0960
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-02-1387
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-03-0988
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-03-1035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-05-1169Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-05-1200
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-06-1551
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2029 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-06-2095
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: AD400T41W
- Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: AD400T41W
- Hromadná přestavba HP-0165.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- TRAKKER
- Typ
- / AD400T41
- Varianta
- WT
- Typ kód
- AD400T41
- VIN
- WJMN1VSS40C255923
- PČV
- 12445100
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1b
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 10. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 10. 2012
- Druh (typ)
- (99) NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F3BE3681D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 79
- Nejvyšší rychlost omezení
- 79
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6286/ 2550/ 3270
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8362
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 41638/ 39638
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 K / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2722-231-00
- Číslo ORV
- UBO688519
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- DNE 16.07.2020 PŘESTAVBA VOZIDLA, ZMĚNA KATEGORIE VOZIDLA. Dne 27.04.2026 zápis HP-0165 - změna nejvyšší rychlosti na 79/km/h- RAMAT SERVIS s.r.o.
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*44: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K
*45: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K [2]
Vozidlo je vybaveno ochrannou konstrukcí proti převrácení (rám typu 8rops1 v.č.201067).
Vozidlo je vybaveno doplňkovým štítkem, který je umístěn v blízkosti výrobního štítku vozidla.
Vozidlo po přestavbě plní požadavky stanovené zák. 56/2001 Sb. a splňuje seznam všech
regulačních aktů podle směrnice 2003/37/ES.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
.
V souladu s rozhodnutím Ministerstva dopravy č.: HP-0165, č.j.: MD-13549/2021-110/10, ze dne: 28.07.2025
byla provedena přestavba vozidla a zároveň se mění následující údaje:
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]: 79
V: Českých Budějovicích dne: 23.04.2026 RAMAT SERVIS s.r.o.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WJMN1VSS40C255923
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.