IVECO STRALIS ACTIVE TIME

  • 2007
  • ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 10308 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINWJMS2NTH404334725

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMS2NTH404334725

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
STRALIS ACTIVE TIME
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE TIME AT 440S45 / AT 440S45
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
16. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2007
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10308 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Ivo Živný (IČO 11515465) od 16. 7. 2007
  • Provozovatel: Ivo Živný (IČO 11515465) od 16. 7. 2007
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
872 135 km
při prohlídce 2. 7. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let (všechny roky výroby): 540–864 tis. km (medián 709 585 km, 43 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníků v registru
Ivo Živný
od 16. 7. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 7. 2007 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
16. 7. 2007 Nový vlastník a provozovatel Ivo Živný (IČO 11515465) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 201020132016201920222025 15. 7. 2009: 123 750 km15. 7. 2010: 179 279 km15. 7. 2011: 219 041 km17. 7. 2012: 273 863 km17. 7. 2013: 320 700 km17. 7. 2014: 368 656 km14. 8. 2014: 371 521 km17. 7. 2015: 407 829 km14. 7. 2016: 442 132 km12. 8. 2016: 445 079 km14. 7. 2017: 478 486 km10. 7. 2018: 524 151 km10. 7. 2018: 524 156 km7. 8. 2019: 563 462 km7. 8. 2019: 563 481 km21. 7. 2020: 611 184 km21. 7. 2020: 611 202 km22. 7. 2020: 611 212 km22. 7. 2021: 653 400 km22. 7. 2021: 653 403 km20. 7. 2022: 698 804 km21. 7. 2022: 699 117 km19. 7. 2023: 738 712 km20. 7. 2023: 738 976 km15. 7. 2024: 789 902 km18. 7. 2024: 709 527 km2. 7. 2025: 832 675 km8. 7. 2025: 832 803 km2. 7. 2026: 872 135 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 872 135 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
2. 7. 2027
8. 7. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 832 803 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
8. 7. 2026
2. 7. 2025 Měření emisí Zlín (č. 570504) 832 675 km způsobilé bez závad 2. 7. 2026
18. 7. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 709 527 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
18. 7. 2025
15. 7. 2024 Měření emisí Zlín (č. 570504) 789 902 km způsobilé bez závad 15. 7. 2025
10. 11. 2023 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) – způsobilé bez závad
20. 7. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 738 976 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 7. 2024
19. 7. 2023 Měření emisí Zlín (č. 570504) 738 712 km způsobilé bez závad 19. 7. 2024
21. 7. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 699 117 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 7. 2023
20. 7. 2022 Měření emisí Zlín (č. 570504) 698 804 km způsobilé bez závad 20. 7. 2023
22. 7. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 653 403 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
22. 7. 2022
22. 7. 2021 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 653 400 km způsobilé bez závad 22. 7. 2022
22. 7. 2020 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) 611 212 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 7. 2021
21. 7. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 611 202 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 8. 2020
21. 7. 2020 Měření emisí Zlín (č. 570504) 611 184 km způsobilé bez závad 21. 7. 2021
7. 8. 2019 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 563 481 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 8. 2020
7. 8. 2019 Měření emisí Zlín (č. 570504) 563 462 km způsobilé bez závad 7. 8. 2020
10. 7. 2018 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 524 156 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 7. 2019
10. 7. 2018 Měření emisí Zlín (č. 570505) 524 151 km – bez závad 10. 7. 2019
14. 7. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 478 486 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
14. 7. 2018
12. 8. 2016 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 445 079 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
14. 7. 2017
14. 7. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 442 132 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.6.2.1 Poškození, praskliny nebo deformace některé části spojovacího zařízení (pouze samostatné tažné vozidlo). vážná
  • 6.2.9.2.6 Upevňovací body (úchyty) nebo spojovací desky na rámu nebo samostatném technickém celku jsou zjevně nadměrně zkorodované nebo zdeformované nebo prasklé. vážná
13. 8. 2016
17. 7. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 407 829 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 7. 2016
14. 8. 2014 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 371 521 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.2.3.8.2 Obnovené drážkování pneumatiky není provedeno v souladu s požadavky výrobce nebo je obnažena kordová vrstva nárazníku. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 7. 2015
17. 7. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 368 656 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.16.3.1 Montáž některého ze spojovacích prvků uchycení brzdového válce/válečku je nespolehlivá, některý spojovací prvek uchycení brzdového válce / válečku je uvolněný nebo chybí nebo je prasklý úchyt (lože) brzdového válce. vážná
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.2.3.8.2 Obnovené drážkování pneumatiky není provedeno v souladu s požadavky výrobce nebo je obnažena kordová vrstva nárazníku. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 8. 2014
17. 7. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 320 700 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 7. 2014
17. 7. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 273 863 km způsobilé bez závad 17. 7. 2013
15. 7. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 219 041 km způsobilé
1 lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 7. 2012
15. 7. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 179 279 km způsobilé
1 lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 7. 2011
15. 7. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 123 750 km způsobilé bez závad 15. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový vlastník a provozovatel Ivo Živný (IČO 11515465)
  2. Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-07-0150
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-07-0496
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-08-0439
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-07-1447
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-07-1625
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-07-1616
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-07-1463
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-07-1376
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-11-0103
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-07-1370
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-07-0481
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2027 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-07-0021
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • ZTOTOŽNĚNÍ

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO STRALIS ACTIVE TIME 2007 v ČR obvykle 4,0, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,7 %

Srovnáváme s 93 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO STRALIS ACTIVE TIME

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
STRALIS ACTIVE TIME
Typ
IVECO STRALIS ACTIVE TIME AT 440S45 / AT 440S45
Varianta
TZP
Verze
HM
Typ kód
AT 440S45
VIN
WJMS2NTH404334725
PČV
9166412
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
16. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2007
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F3AE3681A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10308
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27B1
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6815/ 2550/ 3000
Rozvor [mm]
3200; 1395
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8780
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28500/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 7500
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150K/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150K [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ.G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5406-071-00
Číslo TP
UG719284
Číslo ORV
UAY507730
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
16.07.2007 ls č. 18794/07. 20.07.2010 ukončení ls č. 18794/07.
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*41: provoz soupravy o max. hmotnosti 60 000kg pouze po zpevněných
komunikacích při max. rychlosti 50km/h.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 SB.
Provoz soupravy o hmotnosti nad 48 000kg podléhá režimu zvláštního
užíváni pozemních komunikací podle ustanovení zákona č. 13/1997 Sb.
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY.
***************************************************************
22.07.2020 - obnova VIN náhradní technologií - MUBPH 15333/2020.

Další ověření (externí odkazy)