KRONE

  • 2020
  • ŠEDÁ

VINWKESD000000920835

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WKESD000000920835

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KRONE
Typ
SD
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
14. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2020
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
M+L LOGISTIK s.r.o.
od 23. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 2. 2020 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
14. 2. 2020 Nový provozovatel M+L LOGISTIK s.r.o. (IČO 48025119) Registr silničních vozidel
23. 9. 2026 Nový vlastník M+L LOGISTIK s.r.o. (IČO 48025119) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2026 Pravidelná STK Praha (č. 3106) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
6. 2. 2027
14. 2. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3106) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
14. 2. 2026
21. 2. 2024 Opakovaná STK Ostrava (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
6. 2. 2025
6. 2. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) – dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.1.14.1.4 Brzdový kotouč s rýhami. vážná
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vy boulení, vznik obvodových trhlin). vážná
7. 3. 2024
27. 2. 2023 Opakovaná STK Ostrava (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
9. 2. 2024
9. 2. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) – dočasně způsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 5.3.2.2.2 Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. vážná
  • 7.90.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
11. 3. 2023
9. 2. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
9. 2. 2023
10. 2. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
10. 2. 2022
11. 11. 2020 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel M+L LOGISTIK s.r.o. (IČO 48025119)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2021
  2. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 779 00, Olomouc · protokol CZ-7714-20-11-0216
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-02-0744
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-02-0681
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-02-0631
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-02-1835
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-02-0312
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-02-1524
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-02-0981
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-26-02-0439
  11. Nový vlastník M+L LOGISTIK s.r.o. (IČO 48025119)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (44)

Identifikace

Tovární značka
KRONE
Typ
SD
Varianta
DA04CLNF
Verze
1227XBK1
Typ kód
SD
VIN
WKESD000000920835
PČV
16181332
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
FAHRZEUGWERK KRONE BETEILIGUNGS, SRN
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
14. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2020
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2600/ 4000
Rozvor [mm]
6150+1310+1310
Provozní hmotnost
8840
Hmotnosti zatížení SZ
0
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13310
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 160J/ 22.5X11.75 ET 120
385/65R22.5 160J/ 22.5X11.75 ET 120
385/65R22.5 160J/ 22.5X11.75 ET 120
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FAHRZEUGWERK KRONE BETEILIGUNGS, SRN
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6515-215-18
ES/EU
e1*2007/46*0232*18
Číslo ORV
UBO105896
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
V případě překročení největších povolených hmotností a/nebo rozměrů,
podléhá provoz soupravy režimu zvláštního užívání komunikace podle
zákona č.13/1997 Sb.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)