KASSBOHRER LB3E

  • 2012
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • - POLOŽKA NEBYLA NAP

VINWKVDAS00300038014

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WKVDAS00300038014

STK končí 4. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 126 dnů (11. 5. 2022 až 14. 9. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KASSBOHRER
Model
LB3E
Typ
KÄSSBOHRER D 19 WKK419000 / LB3E
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
14. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2012
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Kategorie
O4 – NÁKLADNÍ NÁVĚS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 28 dnů
platnost do 4. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
SAVE CZ s.r.o.
od 14. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 3. 2012 První registrace SIGNUM spol. s r.o. (IČO 18200061) Registr silničních vozidel
11. 5. 2022 Nový vlastník a provozovatel Cool Fitness s.r.o. (IČO 29257140) Registr silničních vozidel
14. 9. 2022 Nový vlastník a provozovatel SAVE CZ s.r.o. (IČO 25965778) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 12. 2025 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
4. 12. 2026
6. 12. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé bez závad 6. 12. 2025
8. 12. 2023 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 12. 2024
7. 12. 2022 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2023
14. 9. 2022 Evidenční kontrola Hustopeče (č. 3721) – způsobilé bez závad
11. 5. 2022 Evidenční kontrola Hustopeče (č. 3721) – způsobilé bez závad
9. 12. 2021 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 12. 2022
24. 11. 2020 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
24. 11. 2021
22. 10. 2019 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
22. 10. 2020
11. 6. 2018 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
11. 6. 2019
12. 6. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
12. 6. 2018
18. 3. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 3. 2017
12. 3. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
12. 3. 2016
14. 3. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé bez závad 14. 3. 2015
11. 3. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé bez závad 11. 3. 2014
24. 2. 2012 Před schvál. tech. způsob. vozidla Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-12-02-0107
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel SIGNUM spol. s r.o. (IČO 18200061)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2013
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-13-03-0093
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-03-0679
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-03-0604
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-03-0913
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-17-06-0614
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2019 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-18-06-0502
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2020 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-19-10-1186
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-11-1096
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-12-0477
  12. Nový vlastník a provozovatel Cool Fitness s.r.o. (IČO 29257140)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-05-0738
    Vyřazení z provozu ŽIDLOCHOVICE
  13. Konec vyřazení z provozu ŽIDLOCHOVICE
  14. Nový vlastník a provozovatel SAVE CZ s.r.o. (IČO 25965778)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-09-0730
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-12-0229
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2024 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-23-12-0232
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-12-0366
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-12-0352
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
KASSBOHRER
Obchodní označení
LB3E
Typ
KÄSSBOHRER D 19 WKK419000 / LB3E
Varianta
EX-1
Typ kód
LB3E
VIN
WKVDAS00300038014
PČV
7900321
Druh vozidla
NÁKLADNÍ NÁVĚS
Druh vozidla 2. ř.
PLOŠINOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
KASSBOHRER,SRN
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
14. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2012
Druh (typ)
PLOŠINOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13900/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
7170;1310;1310
Provozní hmotnost
12120
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
48000/ 42000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
10000/ 8000
10000/ 8000
10000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13190
Ložná šířka
2550
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R17.5 ---/141J/ 17,5 X 6,75
245/70 R17.5 ---/141J/ 17,5 X 6,75
245/70 R17.5 ---/141J/ 17,5 X 6,75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KASSBOHRER,SRN
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UN138628
Číslo ORV
UBF571555
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVSZ ORANŽOVÉ BARVY.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ: *11:13 900-19 900 DLE ROZLOŽENÍ
*12:2 550-3 160 DLE ROZLOŽENÍ
POVOLENA VÝJIMKA Z VYHL.Č.341/2002SB: CELKOVÁ ŠÍŘKA AŽ 3160MM PŘI ROZTAŽENÉM NÁVĚSU PŘEKRAČUJE POVOLENÝ LIMIT 2500MM AŽ O 610MM
CELKOVÁ DÉLKA JÍZDNÍ SOUPRAVY PŘI ROZTAŽENÉM NÁVĚSU AŽ NA 19 900MM PŘEKRAČUJE POVOLENÝ LIMIT 16 500MM
PROVOZ VOZIDLA PŘI ŠÍŘCE VOZIDLA NAD 2550 A DÉLCE JÍZDNÍ SOUPRAVY PŘEKRAČUJÍCÍ 16 500MM PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ POZ.KOMUNIKACÍ.

Další ověření (externí odkazy)