MAN/BG TGL

  • 2026
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6871 cm³
  • 184 kW ≈ 250 k

VINWMA02DZZ2TP338677

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA02DZZ2TP338677

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN/BG
Model
TGL
Typ
/ EUR2
Rok výroby
2026
Datum 1. registrace
11. 3. 2026
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 2026
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6871 cm³
Výkon
184 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
575 km
při prohlídce 20. 5. 2026
1
Vlastník v registru
Continental Barum s.r.o.
od 11. 3. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 3. 2026 První registrace Continental Barum s.r.o. (IČO 45788235) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

5001 000 5/2026 20. 5. 2026: 574 km20. 5. 2026: 575 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 5. 2026 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 575 km způsobilé bez závad 20. 5. 2027
20. 5. 2026 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 574 km způsobilé bez závad 20. 5. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Continental Barum s.r.o. (IČO 45788235)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-05-0151
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • MAN - alternativ.pneu.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
MAN/BG
Obchodní označení
TGL
Typ
/ EUR2
Varianta
MAAEA
Verze
0860A
Typ kód
EUR2
VIN
WMA02DZZ2TP338677
PČV
19399820
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2026
Datum 1. registrace
11. 3. 2026
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 2026
Druh (typ)
32 NEPROMOKAVÁ PLACHTA NA VALNÍKOVOU NÁSTAVBU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D0836LFLBK
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
184 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6871
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2022/2383 E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1650
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6160/ 2550/ 3090
Rozvor [mm]
3050
Provozní hmotnost
4820
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
8600/ 7990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3400/ 3400
5200/ 5200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
11280/ 11280
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
18750/ 18750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R17.5 128 M/ 17.5 X 6.00 ET122.0
215/75 R17.5 126 M [2]/ 17.5 X 6.00 ET133.0
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
B.GLOCAR S.R.O., TATENICE, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
C-10260-065
ES/EU
e8*2018/858*00100*00
Číslo ORV
UBM395441
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2; #3; #4: L.2018.858.011; 02D01ZAAAABY4AA; 30ABG
#V.9: 2022/2383; EURO 6 E
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Na výrobním štítku je uvedeno číslo ES homologace typu vozidla e1*2018/858*00083*15 v I. stupni výroby (výrobce MAN TRUCK & BUS SE Mnichov, SRN).
Dále je vozidlo vybaveno doplňkovým výrobním štítkem s číslem homologace typu vozidla e8*2018/858*00100*00 (výrobce B. Glocar s.r.o., Tatenice, ČR) ve II. stupni výroby.
#9: 32 NEPROMOKAVÁ PLACHTA VALNÍKOVÉ NÁSTAVBY /EUR2 / MAAEA / 0860A
Nástavba plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Dne 13.03.2026 zápis alt. pneumatik + ráfků dle vyjádření akreditovaného zástupce:
#N.1(1.): 17.5 X 6.75; 215/75 R17.5 126L
#N.2(2.): 17.5 X 6.00; 215/75 R17.5 ---/124 L[2]
17.5 X 6.75; 205/75 R17.5 ---/122 M[2]
17.5 X 6.00; 205/75 R17.5 ---/122 M[2]

Další ověření (externí odkazy)