MAN TGX 18.440 4X2 BLS
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWMA06XZZ7DP044697
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA06XZZ7DP044697
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGX 18.440 4X2 BLS
- Typ
- L.2007.46.001
- Datum 1. registrace
- 2. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 10. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 11. 2. 2020
- Provozovatel: RADOVYT s.r.o. (IČO 03267083) od 31. 1. 2023
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2013 při prohlídce v roce 2026: 475–919 tis. km (medián 766 126 km, 66 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 10. 2013 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 2. 10. 2013 | Nový provozovatel | Kamil Sedlák (IČO 63407566) | Registr silničních vozidel |
| 16. 5. 2018 | Nový vlastník | Kamil Sedlák (IČO 63407566) | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2020 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2020 | Nový provozovatel | RADOVYT s.r.o. (IČO 03267083) | Registr silničních vozidel |
| 24. 1. 2023 | Nový provozovatel | MIF TRANS s.r.o. (IČO 26076519) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2023 | Nový provozovatel | RADOVYT s.r.o. (IČO 03267083) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 188 567 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 1. 2027 |
| 13. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 89 400 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 1. 2026 |
| 15. 1. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 8 039 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 15. 1. 2025 |
| 15. 1. 2024 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 8 038 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2025 |
| 20. 1. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 956 132 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 1. 2024 |
| 20. 1. 2023 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 956 131 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2024 |
| 9. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 901 701 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 2. 2023 |
| 10. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 804 720 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 2. 2022 |
| 11. 2. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 711 655 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 2. 2021 |
| 11. 2. 2020 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 711 657 km | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2021 |
| 10. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Lednice (č. 3734) | 710 854 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 9. 2019 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 675 915 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 9. 2020 |
| 24. 9. 2019 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 675 914 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2020 |
| 20. 8. 2019 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 666 535 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2020 |
| 24. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lednice (č. 3734) | 576 463 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 9. 2019 |
| 11. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Lednice (č. 3734) | 538 274 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 9. 2017 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 469 992 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2018 |
| 27. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | 355 594 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 9. 2017 |
| 25. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 243 166 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 9. 2016 |
| 1. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 120 525 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Kamil Sedlák (IČO 63407566)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, LednicePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-14-10-0080
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-09-1242Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-09-1817
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-17-09-1263
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-05-0488
-
Nový vlastník Kamil Sedlák (IČO 63407566)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2019 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-09-0829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2020 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-19-09-0885
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-02-0322
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel RADOVYT s.r.o. (IČO 03267083)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-02-1515
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu LYSÁ NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2022 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-02-0554
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-02-0614
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-01-0626
-
Nový provozovatel MIF TRANS s.r.o. (IČO 26076519)
-
Nový provozovatel RADOVYT s.r.o. (IČO 03267083)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-01-0409
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-25-01-0470
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-01-0145
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGX 18.440 4X2 BLS
- Typ
- L.2007.46.001
- Varianta
- 06X16A13AA
- Verze
- 3140000031
- Typ kód
- L.2007.46.001
- VIN
- WMA06XZZ7DP044697
- PČV
- 12809117
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS
- Datum 1. registrace
- 2. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 10. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS
- Typ motoru
- D 2066 LFL40
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 89
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2006/81G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6000/ 2500/ 3877
- Rozvor [mm]
- 3 600
- Provozní hmotnost
- 7833
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 154 K / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN TRUCK & BUS
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3032-400-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0229*
- Číslo TP
- UN512510
- Číslo ORV
- UBE145862
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 12.03.2025-PM OVĚŘENÉ DNE 28.02.2025 ČP - POVAŽOVAT ZA NEPLATNÉ VIZ. EL. SPIS !!!!!!!
- Další záznamy
- ÚDAJ V KOLONCE D2(7) UVEDEN VE ZKRÁCENÉM ROZSAHU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA06XZZ7DP044697
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.