MAN TGX

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINWMA06XZZXMP153302

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA06XZZXMP153302

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGX
Typ
/ L.2007.46.001
Datum 1. registrace
25. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2025
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
307 416 km
při prohlídce 28. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 396–623 tis. km (medián 516 772 km, 276 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Oseva Agri Chrudim, a.s.
od 5. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 11. 2020 První registrace Registr silničních vozidel
5. 3. 2025 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
5. 3. 2025 Nový vlastník a provozovatel Oseva Agri Chrudim, a.s. (IČO 47452471) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

260 000280 000300 000320 000 2/20251/2026 3. 2. 2025: 275 661 km28. 1. 2026: 307 415 km28. 1. 2026: 307 416 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 1. 2026 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 307 416 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 1. 2027
28. 1. 2026 Měření emisí Pardubice (č. 560613) 307 415 km způsobilé bez závad 28. 1. 2027
3. 2. 2025 Před registrací Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 275 661 km způsobilé bez závad 3. 2. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-02-0027
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Oseva Agri Chrudim, a.s. (IČO 47452471)
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2027 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-26-01-0948
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • MAN - alternativ.pneu.
  • MAN - zvýš.hm.soup.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGX
Typ
/ L.2007.46.001
Varianta
06X04ZBBAAAT5AA
Verze
G0ACC
Typ kód
L.2007.46.001
VIN
WMA06XZZXMP153302
PČV
18835935
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
25. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2025
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF78
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 DRUHÁ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.36
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5983/ 2500/ 3876
Rozvor [mm]
3600
Provozní hmotnost
7679
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0229*40
Číslo ORV
UBK376560
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#KOLA 1:
385/65 R22.5 160 K; 22.5 X 11.75
385/55 R22.5 158 K; 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 156 K; 22.5 X 9.00
#KOLA 2:
315/80 R22.5 ---/150 K [2]
PŘI POUŽITÍ KOL ROZMĚRU 22.5X11.75 MUSÍ BÝT VOZIDLO VYBAVENO ROZŠIŘUJÍCÍMI BOČNÍMI LEMY PROTI ROZSTŘIKU VODY NA
BLATNÍCÍCH U PRVNÍ NÁPRAVY.
PO PROVEDENÉ MONTÁŽI PŘÍSLUŠNÝCH ALTERNATIVNÍCH PNEUMATIK NA HNACÍ NÁPRAVU JE NUTNÉ PROVÉST KALIBRACI TACHOGRAFU.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)