MAN TGS

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 368 kW ≈ 500 k

VINWMA08SZZ2JP098322

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA08SZZ2JP098322

STK propadla 7. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 84 dnů (17. 2. 2026 až 12. 5. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS
Typ
/ L.2007.46.001
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
15. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
368 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 7. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
540 321 km
při prohlídce 7. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 158–315 tis. km (medián 233 078 km, 279 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
SAT-LKW s.r.o.
od 12. 5. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 2017 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
15. 11. 2017 Nový provozovatel ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351) Registr silničních vozidel
1. 12. 2021 Nový vlastník ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351) Registr silničních vozidel
17. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Holan (IČO 76005852) Registr silničních vozidel
12. 5. 2026 Nový vlastník a provozovatel SAT-LKW s.r.o. (IČO 14257874) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2019202020212022202320242025 15. 11. 2018: 80 508 km13. 11. 2019: 163 528 km11. 11. 2020: 250 016 km11. 11. 2020: 250 017 km8. 6. 2021: 301 100 km10. 11. 2021: 341 492 km3. 11. 2022: 413 873 km2. 12. 2022: 417 133 km14. 11. 2023: 454 950 km16. 11. 2023: 454 959 km18. 10. 2024: 521 140 km18. 10. 2024: 521 141 km4. 11. 2024: 521 258 km7. 10. 2025: 540 320 km7. 10. 2025: 540 321 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 10. 2025 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 540 321 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
7. 10. 2026
7. 10. 2025 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 540 320 km způsobilé bez závad 7. 10. 2027
4. 11. 2024 Opakovaná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 521 258 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
18. 10. 2025
18. 10. 2024 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 521 141 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
17. 11. 2024
18. 10. 2024 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 521 140 km způsobilé bez závad 18. 10. 2026
16. 11. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3100) 454 959 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 11. 2024
14. 11. 2023 Měření emisí Čestlice (č. 420935) 454 950 km způsobilé bez závad 14. 11. 2024
2. 12. 2022 Opakovaná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 417 133 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 11. 2023
3. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 413 873 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
3. 11. 2024
10. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 341 492 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
10. 11. 2022
18. 10. 2021 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
8. 6. 2021 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 301 100 km způsobilé bez závad
11. 11. 2020 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 250 017 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2021
11. 11. 2020 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 250 016 km způsobilé bez závad 11. 11. 2021
13. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 163 528 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
13. 11. 2020
15. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 80 508 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 11. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2018
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-11-0730
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-11-0529
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-11-0410
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-06-0201
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-10-0244
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-11-0560
  8. Nový vlastník ADAM & PARTNER, s.r.o. (IČO 26162351)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-11-0168
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-12-0053
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-11-0969
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 11. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-10-0771
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-11-0079
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-10-0241
  15. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Holan (IČO 76005852)
  16. Nový vlastník a provozovatel SAT-LKW s.r.o. (IČO 14257874)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (MAN TGS 2017 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 76 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS
Typ
/ L.2007.46.001
Varianta
08S04ZBBAAAG7AA
Verze
G7ACB
Typ kód
L.2007.46.001
VIN
WMA08SZZ2JP098322
PČV
14893899
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
15. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF51
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
368 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 679/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5984/ 2500/ 3845
Rozvor [mm]
3600
Provozní hmotnost
7083
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
G 50-X JOST, JSK37C
ABS
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3032-972-28
ES/EU
e4*2007/46*0229*
Číslo ORV
UBO098209
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2 (*5; *6; *7): L.2007.46.001; 08S04ZBBAAAE2AA; G7ACB
#V.9b (*17): 136/2014A; EURO 6 A
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)