MAN TGS 18.400 4X2 BLS-TS
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWMA08SZZ9DW184172
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA08SZZ9DW184172
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 18.400 4X2 BLS-TS
- Typ
- / L.2007.46.001
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 26. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: IESA Logistics a.s. (IČO 28142632) od 23. 7. 2019
- Vlastník: INTER EXPRES servis s.r.o. (IČO 25168126) od 31. 12. 2025
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-13-04-1393Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-13-04-1368Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-13-04-1367
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Stratmann s.r.o. (IČO 26039818)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2014 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMVybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-14-04-1331Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-14-04-1330
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-03-1864Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-03-1833Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-03-1865Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-03-1834Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-03-1509Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-03-1508Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový vlastník Humpolec Nutzfahrzeuge s.r.o. (IČO 05172730)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-02-0532
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-03-0795Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-03-0796
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-03-1240Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-03-1241
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-03-0653Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-03-0652
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-19-07-0431
-
Nový vlastník a provozovatel IESA Logistics a.s. (IČO 28142632)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-20-03-0048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2021 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-21-03-0188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2022 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-21-03-0470
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2023 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-22-03-0443
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-23-03-0506
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2024 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-24-03-0814
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2025 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-24-04-0112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2026 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-25-03-0837
-
Nový vlastník INTER EXPRES servis s.r.o. (IČO 25168126)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2027 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-26-03-1003
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGS
- Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGS
- IESA - typ motoru, směrnice EHS
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 18.400 4X2 BLS-TS
- Typ
- / L.2007.46.001
- Varianta
- 08S04A14AA
- Verze
- 3548000035320
- Typ kód
- L.2007.46.001
- VIN
- WMA08SZZ9DW184172
- PČV
- 12618949
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 26. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2066 LF41
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5984/ 2500/ 3377
- Rozvor [mm]
- 3600
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6925
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 154 / - L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 - /150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X TOČNICE JOST
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3032-400-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0229*09
- Číslo ORV
- UBN500446
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dovoz SRN.
- Další záznamy
- *60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU AT;FL.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH DOPLNĚNÍ.
DOVOZ SRN, PRVNÍ REGISTRACE 26.03.2013.
DNE 12.03.2021 ÚŘEDNÍ OPRAVA CHYBNĚ ZAPSANÝCH ÚDAJŮ V POLOŽKÁCH MOTOR - TYP: D266LF41
A EMISE SMĚRNICE EHS/ES Č.: 200874G.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: WMA08SZZ9DW184172
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.