MAN TGX

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 368 kW ≈ 500 k

VINWMA21XZZ8HP088317

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA21XZZ8HP088317

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGX
Typ
L.2007.46.003
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
15. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
368 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 20. 3. 2025
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
673 694 km
při prohlídce 20. 3. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2024: 492–718 tis. km (medián 620 108 km, 568 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
ŠIMAKO, s.r.o.
od 31. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 3. 2017 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
15. 3. 2017 Nový provozovatel JD-trans,spol. s r.o. (IČO 25144308) Registr silničních vozidel
6. 9. 2021 Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
6. 9. 2021 Nový provozovatel KOUBA Trans, s.r.o. (IČO 27371310) Registr silničních vozidel
18. 3. 2022 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
18. 3. 2022 Nový provozovatel ŠIMAKO, s.r.o. (IČO 27179516) Registr silničních vozidel
31. 3. 2025 Nový vlastník ŠIMAKO, s.r.o. (IČO 27179516) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 201920202021202220232024 3. 1. 2018: 94 678 km2. 1. 2019: 217 012 km2. 1. 2020: 327 169 km12. 2. 2021: 440 052 km12. 2. 2021: 440 053 km9. 8. 2021: 471 606 km10. 3. 2022: 488 389 km24. 3. 2022: 488 489 km22. 3. 2023: 581 473 km20. 3. 2024: 673 694 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 673 694 km způsobilé bez závad 20. 3. 2025
22. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 581 473 km způsobilé
7 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
22. 3. 2024
24. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 488 489 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 3. 2023
10. 3. 2022 Evidenční kontrola Hořovice (č. 3217) 488 389 km způsobilé bez závad
9. 8. 2021 Evidenční kontrola Hořovice (č. 3217) 471 606 km způsobilé bez závad
12. 2. 2021 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 440 053 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 2. 2022
12. 2. 2021 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 440 052 km způsobilé bez závad 12. 2. 2022
2. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 327 169 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 1. 2021
2. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 217 012 km způsobilé bez závad 2. 1. 2020
3. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 94 678 km způsobilé bez závad 3. 1. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel JD-trans,spol. s r.o. (IČO 25144308)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-01-0115
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-19-01-0013
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-01-0015
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-02-0680
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-21-08-0080
  7. Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
    Nový provozovatel KOUBA Trans, s.r.o. (IČO 27371310)
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-22-03-0110
  9. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel ŠIMAKO, s.r.o. (IČO 27179516)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2023 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-22-03-1791
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-03-1348
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-24-03-0246
  13. Nový vlastník ŠIMAKO, s.r.o. (IČO 27179516)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (MAN TGX 2017 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,3 %

Srovnáváme s 288 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGX

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGX
Typ
L.2007.46.003
Varianta
21X02ZAAA*
Verze
U8ACB
Typ kód
L.2007.46.003
VIN
WMA21XZZ8HP088317
PČV
14485121
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
15. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF51
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
368 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10035/ 2500/ 3878
Rozvor [mm]
4800; 1350
Provozní hmotnost
9726
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28876/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
10140-182-26
ES/EU
e4*2007/46*0231*
Číslo ORV
UBK930882
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
31.03.2025 VYŘAZENO - MHMP-DB-135483/2025 BOHDALEC
Další záznamy
#D.2 (*5; *6; *7): L.2007.46.003; 21S01ZAAABBE1AC; S8ACB
#V.9b (*17): 136/2014A; EURO 6 A
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)